Max_Drunk Skrevet 9. januar 2009 Skrevet 9. januar 2009 må ha meg ny trådløs kontroller. har da hørt rykter om at det kom en ny og forbedret (kvalitet, ikke utsjånad/funksjoner)for en stund siden.stemmer det? og hvis det stemmer, hvordan kan jeg vite at jeg kjøper den nye utgaven? takk
Tunky Skrevet 9. januar 2009 Skrevet 9. januar 2009 Det kom et lite opplag i fjor høst tror jeg. Vet ikke om man får kjøpt de mer, men de var hvertfall lysegrønne. Forskjellen var at D-paden fikk 16 retninger istedenfor 8 eller noe. Er bare PES09 som støtter det foreløpig uansett, tror jeg.
Tor Rasmussen Skrevet 9. januar 2009 Skrevet 9. januar 2009 (endret) Jeg var hos en kammerat forrige uke. Han har nettopp kjøpt ny 360. Og jeg synes kontrolleren hans var mye mere presis på D-pad, en min kontroller er. Det var så forskjell at jeg bemerkete ovenfor meg selv med det samme jeg tok den i bruk. (Skulle hjelpe han med nettverk, så det ble litt blading i menyer) Endret 9. januar 2009 av trykkertor
Tor Rasmussen Skrevet 10. januar 2009 Skrevet 10. januar 2009 Men ingen av mine 2 kontrollere har vært så presise i D-paden. Og jeg har til og med utført slipe-modifikasjonen rundt D-pad. Han hadde en kliss ny, ingen sliping, og den var bare herlig å styre med.
Max_Drunk Skrevet 10. januar 2009 Forfatter Skrevet 10. januar 2009 (endret) da har jeg vel fått svar på spm mitt. takk skal dere ha alle sammen! Endret 10. januar 2009 av wassiboy
r0zie Skrevet 11. januar 2009 Skrevet 11. januar 2009 noen måte man kan finne ut om man har dette eller var det bare de få grønne?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå