Joachim_F Skrevet 5. januar 2009 Skrevet 5. januar 2009 Flyspillet Stormbirds ble for risikabelt for THQ. Les mer
Lostfields Skrevet 5. januar 2009 Skrevet 5. januar 2009 uff da, svært synd for dette så jo lovende ut.
War Skrevet 5. januar 2009 Skrevet 5. januar 2009 (endret) Kjipt , det var den råeste videoen siden berlinmuren falt. http://www.shackvideo.com/?id=13504 Endret 5. januar 2009 av War
hobgoblin Skrevet 5. januar 2009 Skrevet 5. januar 2009 vel, med tanke på at det skulle være sammenlignbart med ace combat, og spillbart på konsoll så er det lite poeng i å dra fram THX og EF2000. nærmeste en har kommet en solid simulator på konsoll må ha vært mech spillet til xbox som kom med egen, høyst spesielle, joystick.
hobgoblin Skrevet 5. januar 2009 Skrevet 5. januar 2009 Kjipt , det var den råeste videoen siden berlinmuren falt. http://www.shackvideo.com/?id=13504 heh, en smule morsom video ja. ser ut som dem har endret litt her og der på klassiske flydesign. jeg skuer en mutert A-10, en hybrid mellom en F-15 og en F-14 og noe som ved første øyekast kunne være en harrier (men som jeg sverger må ha plukket opp ett eller annen fra en obskur russer). og bombeflyene ser ut som en krysning mellom TU-95 og lancaster...
Kexxy er sexxy! Skrevet 5. januar 2009 Skrevet 5. januar 2009 Uffda, det var virkelig synd. Så jo ut som et ganske bra spill. =[
Junkers Skrevet 5. januar 2009 Skrevet 5. januar 2009 Litt mye Star Wars fysikk på flyingen, men bra fartsfølelse og flott grafikk med mye pyroteknikk. Litt synd at den ble skrinlagt ja.
mofopop Skrevet 5. januar 2009 Skrevet 5. januar 2009 Ja jeg husker godt F29 Retaliator til Amiga, morsomt spill på den tiden:)
minimum payne Skrevet 5. januar 2009 Skrevet 5. januar 2009 bah ,prerendrede videoer har vi alle sett mange av, det sier ikke noe om selve spillbarheten i spillet. kansje de følte at det var for smalt til å lansere så de trakk seg. hvorfor sliter THQ nå?` de har jo gitt ut masse bra spill, de burde være rike nå???
Cerandin Skrevet 5. januar 2009 Skrevet 5. januar 2009 Minimum Payne: Hallo? Hvor har du vært når det var finanskrise?
minimum payne Skrevet 5. januar 2009 Skrevet 5. januar 2009 spillsalget har jo vært strålende lenge så noe sier meg at spillselskapene som thq har lånt mer enn de trengte for å få skattelette , men nå når lånerentene er forandret innser de at de har driti på draget, husk det moderne økonomiske aksje jaget har fullstendig ødelagt evnen til å tåle nedtur, alt som tjenes skal gis ut til aksje eierne. får ikke de pengene så synker aksjeverdien. merkelig av vi i norge bruker samme system.
Anbefalte innlegg