Gå til innhold

BK: Bilde av blad med dråper


Osturn

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Starter min tid på forumet her med å legge ut litt bilder:)

 

Her er det bildet jeg er mest fornøyd med så langt, håper dere liker det like mye som jeg gjør:)

 

PS: Tatt med et Nikon D40-kamera, med standardlinsen

post-177985-1229276164_thumb.jpg

Endret av Osturn
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tok faktisk dette bildet med autofokus, tror faktisk at bildet hadde blitt enda bedre hvis eg hadde brukt manuelt fokus. Men uansett fornøyd;)

Gjest Slettet-77do0b
Skrevet

Vennligst følg retningslinjene og resize bildet en del. Folk bryr seg ikke om å kommentere noe de må zoome ut for å se helheten av. Kan godt ha 1024 som lengste side.

Skrevet

Bilder lagt i BK fortjener vel en liten kommentar. Jeg syns dråpene er ganske skarpe og fine, men jeg kunne tenkt meg mer DOF. Ikke så veldig spennende egentlig. Men det er bare min mening, at du er veldig fornøyd selv er det som teller.

Gjest Slettet-77do0b
Skrevet

Heldig med de trillrunde dråpene og slike bilder pleier som regel å være en inngangsportal til macrofotografering for å lære seg en del. Som pybalto nevnte, kunne tenkt meg mer dof/dybdeskarphet, men greit motiv. =)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...