Soulwax Skrevet 5. mai 2009 Skrevet 5. mai 2009 Fatter egentlig ikke hvorfor folk henger seg så mye opp i hva russelåta er. Det er ikke slik at det er den eneste vi russen spiller. Dessuten kan folk ikke seriøst forvente at det skal spilles Pink Floyd eller G'n'R på et utested. Men så igjen, så regner jeg ikke med de som aktivt deltar i denne tråden representerer det folk (les:russ) flest vil ha.
ehs5 Skrevet 5. mai 2009 Skrevet 5. mai 2009 Fatter egentlig ikke hvorfor folk henger seg så mye opp i hva russelåta er. Det er ikke slik at det er den eneste vi russen spiller. Dessuten kan folk ikke seriøst forvente at det skal spilles Pink Floyd eller G'n'R på et utested. Men så igjen, så regner jeg ikke med de som aktivt deltar i denne tråden representerer det folk (les:russ) flest vil ha.Stol på meg når jeg sier at de fleste russ ikke vil ha Infinity 2008 som russelåt. De fleste er dritt lei den sangen, og derfor (som jeg nylig sa i denne tråden) har så og si ingen spilt den i løpet av russetiden.
Blåbær Skrevet 6. mai 2009 Skrevet 6. mai 2009 Sangen ble jo stemt frem av russen, så noe må det være. Men tror ikke så mange spiller den lengre pga at den er så gammel.
Dammed Skrevet 6. mai 2009 Skrevet 6. mai 2009 cargo - pornstar det hadde vært en rimelig ustabil russesang, hehe.
lahebo Skrevet 10. mai 2009 Skrevet 10. mai 2009 Eneste sangen som er fengende er infinity som faktisk blir bra når en watter opp anlegget. Da har du ikke hørt Jean Elan med "Where's Your Head At - Klaas Remix" som ble nevnt tidligere i denne tråden.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå