toth Skrevet 5. desember 2008 Skrevet 5. desember 2008 Denne var ganske fornøyelig; http://atvs.vg.no/player/?id=19747 Her http://atvs.vg.no/player/?id=19744 er jeg rett og slett lite imponert over jentene i oslo. De kunne da tatt det med godt humør når det er et barn som spør? Ikke si "nei, gå vekk" med nesa i sky..
Skjelvgråt Skrevet 5. desember 2008 Skrevet 5. desember 2008 Benjamin er jo bare så kul. Creed for og tørre å gjøre det der! Men er jo kjempemorro klippene!
Kurt Grusom Skrevet 5. desember 2008 Skrevet 5. desember 2008 Denne var ganske fornøyelig;http://atvs.vg.no/player/?id=19747 Her http://atvs.vg.no/player/?id=19744 er jeg rett og slett lite imponert over jentene i oslo. De kunne da tatt det med godt humør når det er et barn som spør? Ikke si "nei, gå vekk" med nesa i sky.. HYSTERISK!!!
Kornfleks Skrevet 6. desember 2008 Skrevet 6. desember 2008 Syns det er litt morsomt når han som får PC-en konfiskert blir rød i toppen og kaller ham for en svarting
Sureño Skrevet 6. desember 2008 Skrevet 6. desember 2008 Syns det er litt morsomt når han som får PC-en konfiskert blir rød i toppen og kaller ham for en svarting Eventuelt sier "Men i svarte.." ..
Mr.Anki Skrevet 6. desember 2008 Skrevet 6. desember 2008 Liker de klippene der jeg også Spesielt det når han er på Elkjøp!
TSP Skrevet 7. desember 2008 Skrevet 7. desember 2008 Brukerne bes holde seg til sak og ikke person. Personangrep tolereres ikke, og i grove tilfeller vil den aktuelle brukeren bli fratatt tilgangen til forumet. Hva brukere mener om hverandre er ikke tema for tråden, og det er direkte ødeleggende for diskusjonen. Innlegg med personangrep er blitt fjernet eller redigert. Brukere oppfordres til å bennytte -funksjonen om man kommer over personfokuserte innlegg av negativ art, fremfor å kommentere det i tråden. På den måten kan moderator bedømme saken og vi unngår videre personkrangel. (Dette innlegget skal ikke kommenters, da det blir ansett som off-topic. Reaksjon på moderering gjøres eventuelt på PM.)
zennox Skrevet 7. desember 2008 Skrevet 7. desember 2008 (endret) Noe av det lammeste jeg har sett... Edit: Men det er da min mening Endret 7. desember 2008 av zennox
Trygve Onnestad Skrevet 7. desember 2008 Skrevet 7. desember 2008 Mer som en kopi av Otto junior fra Torsdagsklubben
Kornfleks Skrevet 8. desember 2008 Skrevet 8. desember 2008 Syns det er litt morsomt når han som får PC-en konfiskert blir rød i toppen og kaller ham for en svarting Eventuelt sier "Men i svarte.." .. Oisann, sant det...
havardsa Skrevet 8. desember 2008 Skrevet 8. desember 2008 han som får konfiskert pcen er en bekjent av meg, blir ikke akkurat mindre morsomt av det
Raytee Skrevet 8. desember 2008 Skrevet 8. desember 2008 ''Er ikke noe rart denne her ikke fungerer.. Det er ikke noe skjerm..''
gorber Skrevet 9. desember 2008 Skrevet 9. desember 2008 Utrolig dårlig, det der er så latterlig elendig som det kan bli. Kan jeg skrive brev til VG og kreve de minuttene av livet mitt tilbake?
Raytee Skrevet 11. desember 2008 Skrevet 11. desember 2008 Da kaster du vel egentlig bare bort enda mer tid som du ikke får tilbake på og skrive det brevet xD.
gorber Skrevet 11. desember 2008 Skrevet 11. desember 2008 F***, og jeg som akkurat var ferdig med det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå