hartvedten Skrevet 16. november 2008 Skrevet 16. november 2008 Hei, ville prøve med noe litt krydret noe, alle her har jo litt og bidra med, og perfekte syringsformer er det få av, keen på å komme med ideer til det 99.9% perfekte? 1. ingen militære 2. nestemann kan komme med innlegg
A-Jay Skrevet 16. november 2008 Skrevet 16. november 2008 Ingen religion I mitt perfekte samfunn er folk frie til å tro hva de vil. Å prøve å utrydde religion fordi det er noen religiøse som gjør gale ting er å rette baker for smed i min mening.
boblikof Skrevet 16. november 2008 Skrevet 16. november 2008 Ingen fattigdom. Ingen sykdom. Fred på jord.
Marius Fjeld Skrevet 16. november 2008 Skrevet 16. november 2008 ingen mennesker kun dyr Det er nok det beste, ja.
Laughing Madcap Skrevet 16. november 2008 Skrevet 16. november 2008 Ingen religion I mitt perfekte samfunn er folk frie til å tro hva de vil. Å prøve å utrydde religion fordi det er noen religiøse som gjør gale ting er å rette baker for smed i min mening. Tror det A-Jay mente var at det ikke var noen religion i utgangspunktet, så det var ingenting å utrydde.
Aiven Skrevet 16. november 2008 Skrevet 16. november 2008 Statlig bankvesen som ikke tar rente på lån. Forutsetter at samfunnet er isolert fra alt annet.
hartvedten Skrevet 16. november 2008 Forfatter Skrevet 16. november 2008 ok, regelmessig tror jeg vi nærmer oss kardemommeby loven, Men hvordan skal infrastrukturen være?
Gjest Slettet-wtZtqAvs Skrevet 17. november 2008 Skrevet 17. november 2008 survival of the fittest litt jungel tilstander er alltid bra
SGE7000 Skrevet 17. november 2008 Skrevet 17. november 2008 ... og det skal være forbudt å bruke sandaler!
Aiven Skrevet 17. november 2008 Skrevet 17. november 2008 Tråd hijacket av muppets og krashlandet i legoland
hartvedten Skrevet 18. november 2008 Forfatter Skrevet 18. november 2008 ja, men vi kan jo prøve i det minste, hvordan skulle samfunnet hatt fordelingen sin? Kapitalismen er vel kanskje ikke helt veien å gå, noen som har alternativer? :!:
Gjest Slettet-wtZtqAvs Skrevet 18. november 2008 Skrevet 18. november 2008 påskeøya tilstander:) Der døde jo alle ut til slutt så det funker fint. De lagde jo giga statuer, og til slutt kappet de ned alle trærne på øya så de ikke hadde mer mat:( donnieakalefty
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå