Pizzaen Skrevet 22. oktober 2008 Skrevet 22. oktober 2008 Hei Har nettopp byttet passord på kontoen min på forumet, men når jeg prøver og logge inn på prisguiden så funker ikke passordet. Passordet funker på forumet, men ikke prisguiden, why??
Zeph Skrevet 22. oktober 2008 Skrevet 22. oktober 2008 Mogeleg eg tar feil, men har ikkje forumet og Prisguiden to forskjellige brukarsystem? Ein konto på forumet har ingenting med kontoen i Prisguiden å gjere.
Pizzaen Skrevet 22. oktober 2008 Forfatter Skrevet 22. oktober 2008 (endret) Tror nåkk at de bruker samme innloginsystem, bare se her, viss du ser på siden der så står det: Tek-pass brukes av følgende sider: * Akam.no * Amobil.no * Bruktmarked.no * Diskusjon.no * Gamer.no * Hardware.no * Kulturo.no * Prisguide.no * Speaker.no Endret 22. oktober 2008 av Pizzaen
Pizzaen Skrevet 23. oktober 2008 Forfatter Skrevet 23. oktober 2008 DUMP! Noen som kan hjelpe meg?? Har prøvd og få tilsendt nytt passord med og bruke "Glemt brukernavn eller passord?" funksjonen og da fikk jeg logget inn med det passordet jeg fikk, men med det samme jeg byttet passord så fikk jeg verken til og logge inn med det gamle (det passordet jeg fikk på mail) eller det nye. Noen som kan hjelpe meg ?
Gjest Yoshi Skrevet 25. oktober 2008 Skrevet 25. oktober 2008 Har du prøvd å logge inn i prisguiden med det gamle passordet ditt?
Pizzaen Skrevet 25. oktober 2008 Forfatter Skrevet 25. oktober 2008 (endret) Har du prøvd å logge inn i prisguiden med det gamle passordet ditt? Nå har jeg det, og det funket ikke Nå må jeg enten gå innpå mailen jeg fikk når jeg brukte "Glemt brukernavn eller passord?" funksjonen hver gang jeg bruker forumet eller prisguiden og kopiere passordet (er ikke sånt man greier og huske), eller greie meg med og bare forumet... Endret 25. oktober 2008 av Pizzaen
Gjest Yoshi Skrevet 25. oktober 2008 Skrevet 25. oktober 2008 Du kan jo også prøve å kontakte en administrator. Jeg måtte det en gang jeg byttet passordet på forumet og ikke lenger kunne logge inn i prisguiden (backend, altså). Var bare en liten hikke av noe slag, eller noe sånt. Alt skal nok ordne seg.
Pizzaen Skrevet 26. oktober 2008 Forfatter Skrevet 26. oktober 2008 Du kan jo også prøve å kontakte en administrator. Jeg måtte det en gang jeg byttet passordet på forumet og ikke lenger kunne logge inn i prisguiden (backend, altså). Var bare en liten hikke av noe slag, eller noe sånt. Alt skal nok ordne seg. Har gjort det nå, men jeg måtte selvsagt velge en som var avlogget
Karlstad Skrevet 28. november 2008 Skrevet 28. november 2008 Heisann! Har du fått orden på passordet ditt enda?
Pizzaen Skrevet 28. november 2008 Forfatter Skrevet 28. november 2008 Passordet funker enda ikke på prisguide.no nei...
Anbefalte innlegg