Gå til innhold

Thor.

Medlemmer
  • Innlegg

    10 227
  • Ble med

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Thor. sine prestasjoner

7,5k

Nettsamfunnsomdømme

21

Hjelpsomme svar

  1. 1350kr/kg 🤮
  2. https://www.vg.no/nyheter/i/Av86xE/georgia-vil-legge-ned-antikorrupsjonsbyraa Georgia vil legge ned antikorrupsjonsbyrå Georgia akter å legge ned et antikorrupsjonsbyrå som ble opprettet etter anbefaling fra EU, opplyser lederen i landets nasjonalforsamling. Så da er det vel på tide at EU kaster de helt ut.
  3. 25 minutter tar det å slå Ganon i blinde i The Legend of Zelda: Ocraina of Time.
  4. 3D print samfunnet er bare helt rått. Her er en historie i 3 relativt korte videoer om hvordan en person satte igang jakten på de perfekte "bridge" innstillingene, og fikk dette implementert i Orcaslicer. En kommentar fra siste videoen under som oppsummerer dette greit:
  5. Enda et oljeraffineri truffet.
  6. Bare så du er klar over det. Ferdige pc-er fra eks. Elkjøp, type HP/Lenovo, Acer, Asus etc.. Er bygget for å være kjipe å oppgradere. Strømforsyningen er akkurat stor nok, lite plasser til ekstra ram/hdd er en gjenganger, hovedkort ikke i henhold til ATX standard osv.. Så hvis du absolutt ikke vil bygge selv, som tar en kveld eller to, så råder jeg deg til å bruke Komplett/Multicom eller andre tilsvarende løsninger med standardkomponenter. Lurt med en oppgraderingsvennlig pc. Denne hos Multicom er testet av Tek til 8/10, men den har et Intel Arc skjermkort, noe jeg ikke har erfaring med, men som jeg regner med gjør jobben. https://www.multicom.no/multicom-ace-a601-gaming-pc/cat-p/c100583/p1500041482 https://www.tek.no/samletest/i/9zx3bd/beste-gaming-pc#produkt-32775 Ellers så er det black friday snart, dukker sikkert opp noe da. Følg med for eksempel her fra i morgen: https://www.elkjop.no/product/pc-datautstyr-og-kontor/pc/stasjonar-pc/pcspecialist-core-238-i5-14161tb5060ti-stasjonar-gaming-pc/946200
  7. Ikke Ukraina relatert, men jeg tror de hadde dratt nytte av noe slikt. -----
  8. Hva vil du lage?
  9. Det er dumt å kjøpe tusenvis av droner når utviklingen skjer så raskt som den gjør. Det var vel forklaringen til Palle Ydstebø i en av Ukrainapodden sine episoder. Resten av forklaringen husker jeg ikke.
×
×
  • Opprett ny...