Gå til innhold

Markiii

Medlemmer
  • Innlegg

    5 398
  • Ble med

  • Dager vunnet

    19

Markiii vant dagen sist 19. juli 2025

Markiii hadde mest likt innhold!

1 følger

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Markiii sine prestasjoner

18k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Så... da blir det ikke skapt flere Hamas-medlemmer av at Israel bomber dem? For det er jo påstanden. At Israel ikke kan vinne, fordi de bare vil rekruttere flere til Hamas jo mer de holder i gang krigingen der borte.
  2. Så med andre ord, han var lojal mot Trump helt til han ble satt under etterforskning. Nå later han som han ikke støtter en krig han ønsket seg tilbake i 2020. De er onde løgnere, alle sammen. Absolutt alle sammen.
  3. Du mener de ikke er onde?
  4. Og sosialister vel? Før islamistene brutalt slo ned sosialistene. Og i dag elsker sosialister å heie på islamister. De vil få seg en smekk igjen. Når skal sosialistene lære?
  5. Fordi Hamas har bred støtte blant palestinere, mens prestestyret ikke har bred støtte i den iranske befolkningen?
  6. Trump sa jo at han hadde ødelagt Irans atomvåpenprogram for en tid tilbake. Løy han?
  7. Putin har sendt egne teams for å prøve å drepe Zelensky.
  8. "PST sier til TV 2 at forsøk på oppkjøp av eiendom i nærheten av kritisk infrastruktur er noe de følger nøye med på." Følger nøye med... og gjør ikke en dritt? Hva er poenget med å "følge nøye med" hvis man ikke faktisk gjør noe?
  9. Det finnes da en link for å kontakte selger uansett. Har aldri opplevd at jeg ikke kan sende melding til selger med eventuelle spørsmål.
  10. Er ikke du heldig da? De fleste gutter er jo høyere enn deg.
  11. Fem måneder er jo et hån.
  12. Kanskje det må plasseres ut flere "honeytraps".. falske Foxtrot-aktører som deler ut falske oppdrag, og så slår knallhardt ned på de som tar slike oppdrag. Jada, ta bakmenn, osv. osv. Men hvis vi ikke kan ta bakmennene så må vi skremme livet av tullinger som er dumme nok til å ta oppdragene. Hvis de vet at et hvert oppdrag kan være falskt, så er det kanskje færre som lar seg friste.
  13. Eller kanskje tenke på begrepene du bruker.
  14. Embargo? Hva er det han snakker om?
  15. Det samme politiet som oppklarer nærmest samtlige drap her i landet? Herregud.
×
×
  • Opprett ny...