Gå til innhold

bjokys

Medlemmer
  • Innlegg

    1 823
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av bjokys

  1. “That didn’t happen. And if it did, it wasn’t that bad. And if it was, that’s not a big deal. And if it is, that’s not my fault. And if it was, I didn’t mean it. And if I did, you deserved it.”
  2. https://www.cbc.ca/news/world/ukraine-starlink-satellite-restored-9.7394719 Regsistrerer her at enkelte Musk-apologister her på forumet mente at det var helt umulig at Musk hadde gjort noe sånt. Tydeligvis ikke. Itillegg til at han løy om det. Europa trenger et eget alternativ til Tsarlink.
  3. Områdene er fremdeles en del av Ukraina, selv om de er okkuperte.
  4. Det vil uansett ikke skje. Russland sin viktigste partner er Kina, og selv om Ole Brumm er en jævel, så vi han neppe tillate at Russland setter hele verdens stabilitet på spill på den måten.
  5. Personlig har jeg vært tilhenger av monarkiet i hele min voksne alder. Stabiliteten og tryggeheten som monarkiet har gitt har vært viktigere for meg enn det prinsippielle, selv om jeg idelogisk er motstander av at den slags makt skal gå i arv. Etter alt bråket rundt MM, Marius og Durex er jeg dog villig til å innse at nå har det utspilt sin rolle.
×
×
  • Opprett ny...