Gå til innhold

LBe

Medlemmer
  • Innlegg

    375
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

LBe sine prestasjoner

102

Nettsamfunnsomdømme

  1. Han fortsetter å si at han skal ha Grønland men jeg har ikke klart å finner ut hvordan han tenker å gjøre det. Noen vet mer om hvordan han tenker å gå fram?
  2. "They are eating the cats." Er det noe normale mennesker går rundt å sier på TV i en valgkamp?
  3. Når en presidenkanditat påstår at folk spiser katter og som følge av det påfører et lokalsamfunn store problemer så er lista lagt. Mannen er sprø men også usedvanlig dum.
  4. Mange kaller ikke lenger replublikanere for et parti men omtaler dem som en kult. Når man ser hva enkelte guvernører lirer av seg så er nok kult et mer passende begrep enn et parti. Det handler ikke om politikk
  5. Tror ikke det blir noen borgerkrig men det blir nok en del brå fra disse tomskallene som kjører rundt med lastebiler tungt bevæpnet
  6. Ingen norske politikere som hevder at det er valgfusk hvis de taper eller oppfordrer velgerne til å storme Stortinget og hvis en norsk politiker driter seg ut så er det vanlig at vedkommende går av
  7. Synd og også litt rart at det er så mange dumme mennesker i USA. Har de ennå ikke forstått hva slags person Trump er? Han har vel aldri vært så gal som nå?
  8. LBe

    Advokat som lyver

    Det er egentlig innholdet i dokumentet som er viktig da det brukes av advokat som argument for å kreve penger. Tenk følgende: -Du har en leiekontrakt som bl.a regulerer pris. Så langt er alt greit. Så får du plutselig en faktura som er nesten dobbelt så høy. Du klager men får beskjed fra advokat om dette har du gått med på så kravet opprettholdes. Det finnes ingen dokumentasjon på at du har gått med på noe som helst bortsett fra kontrakten du har fra før.
  9. LBe

    Advokat som lyver

    Finnes det noen lover eller regler om hvordan en advokat kan opptre? Jeg kjenner til en advokat som lyver og har gjort det i to år for å ha en sak gående på vegne av en klient. Denne løgnen får en del konsekvenser for en del uskyldige mennesker. Klient tror antagelig på løgnen. Advokaten har flere ganger blitt bedt om å dokumentere men nekter å svare. Løgnen dreier seg om at det skal finnes et dokument som beviser at det som advokaten hevder er sant. Ingen har sett dette dokumentet og det finne flere indisier på dokumentet aldri har ekistert. Hva kan utenforstående gjøre for å få avklart dette?
  10. Ville renset volum mekanismen først med trykkluft + eventuelt pensel og deretter brukt kontaktspray. Drei volumknappen opp og ned mange ganger under prosessen. Hvis det hjelper men ikke blir helt bra så gjenta prosessen.
×
×
  • Opprett ny...