Gå til innhold

Ove38

Medlemmer
  • Innlegg

    1 224
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Ove38

  1. Skal vi se, Trump sier nå at USA inntil videre, skal drive landet og landets oljeindustri. Slik at ingen andre utnytter situasjonen og tar over styringen. Og at de har et nytt og mye større angrep klart om noen prøver seg.
  2. Mange som fikk noe å tenke på nå.
  3. Nei, historien viser at enkelte land er dumme, mens andre ikke er det.
  4. Jo flere muslimer i landet, jo flere muslimske terroristiske angrep. Løsning, ha minst mulig muslimer i landet.
  5. Vi greier tydeligvis ikke selv stanse muslimske terrorister i den vestlige verden. Kan en løsning være å legge trykk på de øvrige muslimene blant oss. Slik at de som frukthandler Ahmed tar tak i og gjør noe med disse terroristene ?
  6. Tror problemet er følgende. Tidligere var USA, Venezuelas størst olje kunde. Mens det nå er Kina som kjøper 80 % av oljen fra Venezuela. Så det hele er bare et led i kampen mellom USA og Kina.
  7. Mot USA ? Jobber dere for Kina og Russland, hele gjengen ?
  8. Årsaken til at kommunistene kaller folk fascister og nazister. Er for å rettferdiggjøre deres drap på folk. Hundre år med kommunisme har så langt resultert i hundre millioner døde.
  9. Vi får håpe russerne leser innlegge ditt og lar Danmark være i fred.
  10. Litt sidespor men, det var en gammel science fiction som het Dark Star. Hvor AI av en eller annen grunn aktiverte atombomben ombord på romskipet, slik at nedtellingen begynte. Etter mye snakk frem og tilbake med AI, greide de å få AI til å stanse nedtellingen i siste sekund og tenke seg litt om. For at AI ikke skulle gjenoppta nedtellingen gikk de inn i en dypere filosofisk samtale med AI. Hvor de bla. argumenterte med at AI ikke kunne vite om universet virkelig fantes og at AI kanskje var helt alene. Hvorpå AI ble helt stille og var borte en stund. For så komme tilbake med ordene "Mørket hviler over det store dyp. La det bli lys !" og smelte av atombomben.
  11. Vi får håpe at AI AGI skjønner at også serverne de er på, blir blåst i filler, dersom de setter i gang en atomkrig.
  12. Tviler på at NATO landene ikke ser hva som skjer eller er inkompetente. Saken er vel heller den at man fortsatt ikke vil ha en atomkrig og derfor venter litt med å begynne å skyte ned russiske fly og droner som kommer inn i NATO området.
  13. Nei, det kan være en reaksjon på dette https://www.highnorthnews.com/en/trump-places-greenland-under-us-northern-command
  14. https://edition.cnn.com/2025/09/16/europe/greenland-denmark-military-defense-trump-intl-cmd
  15. USA vil jo sterkere inn i Grønlands området. Noe Russland ikke ønsker og derfor legger press på Danmark, siden Grønland er en del av Danmark.
  16. Kan det være slik at russerne legger press på Danmark på grunn av Grønland ?
  17. Denne var bra
  18. Årsaken til at Putin og sånne som ham sier folk er nazister og fasister. Er for å rettferdiggjøre drapet på folk, ikke fordi de virkelig er nazister og fasister.
  19. En type med samme T-skjorte som morderen angriper folk som minnes Charlie Kirk, blir pågrepet av politiet.
  20. Så morsom du er.
  21. Den gjengen han var i kontakt med både før og etter drapet etterforskes nå av FBI. Årsaken til det er alt det de skriver til hverandre før og etter drapet.
×
×
  • Opprett ny...