Gå til innhold

3Maldini

Medlemmer
  • Innlegg

    404
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av 3Maldini

  1. De burde dra og fokusere på Washington? Hvor myndighetene fort knytter demonstrasjon og protester som "ekstremisme" og "uprovosert vold"? Det er også stedet som er mest overvåket, strengest kontroller, og mest tilstedeværelse av føderale styrker. Folket i USA er redde for Ice og Nasjonalgarden. Strategisk og for å kunne gjenta demonstrasjoner så er det nok lurt å unngå Washington, se bare på hvordan det går med butikker, restauranter og hvordan folk har det generelt i Washington etter nasjonalgarden ble satt inn.
  2. De selger til IDF, hadde det vært andre bedrifter i Israel så hadde det være noe annet, men i dette tilfelle er det direkte til IDF. Prøv å les alt enn å bare hoppe rett på konklusjon, du mister 90% av innholdet.
  3. Sjekker du satellittbilder eller er det Israelsk presse? I høst så vi stor forskjell på hva Israel sier og virkelighet, for diktator Netanyahu og Israel så er det viktig å formidle suksess, også overdrive. Israelsk presse er også ikke fritt, terskelen for landsforræderi er lav blant journalister, det så vi for eksempel når ene avisen lakk hvordan Israel behandler fanger, tortur altså. Da var det viktigere å finne kilden og journalistene enn å faktisk slå ned på torturen.
×
×
  • Opprett ny...