Gå til innhold

Poppmunn

Medlemmer
  • Innlegg

    375
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Poppmunn sine prestasjoner

1,5k

Nettsamfunnsomdømme

  1. "Hvis du ikke vil se denne filmen, da er du kvinnehater!" Starten på den mest idiotiske trenden de siste ti åra.
  2. https://www.nettavisen.no/norsk-debatt/britisk-12-aring-utestengt-fra-skolearrangement/o/5-95-2532713 Mer mental sykdom.
  3. Nei, det som er bare tull er å bruke enkelthendelser som "bevis" for klimaendringer.
  4. Det er ikke vi som gjør det til en politisk kjepphest, men spillskapere og spilljournalister. Og når vi våger å svare eller ta det opp i det hele tatt så er det vi som får skylda.
  5. Det er 100% legitimt å kritisere kontroversielle avgjørelser i plottet uten å ha spilt spillet. Alle de negative tilbakemeldingene viser jo bare hvilken utrolig dårlig idé det var, og når du ikke får lov til å kritisere det uten å bli utsatt for slik projisering så føles det jo som om man er pålagt å like det.
  6. "The penised individual who raped you is a woman" JK Rowling hadde et godt poeng der, men ble stemplet som en forferdelig person. Klovneverden.
  7. I denne trådent: Rasister som argumenterer for hvorfor det er greit å være rasisitisk mot en bestemt gruppe, eller at rasisme mot denne gruppen ikke eksisterer.
  8. Så fordi det ikke er et stort og utbredt problem så finnes det ikke i det hele tatt? Du er et veldig gjennomført troll, det skal du ha.
  9. Ah, det glimrende makt-argumentet igjen. Jeg har ingen makt, så da vil det altså si at jeg ikke kan være rasist. Kjekt å vite!
  10. Han her syter visst fremdeles. Ironien her er jo at Star Wars faktisk er blant de mest mangfoldige seriene noensinne. Her finner man mennesker og aliens i alle farger og fasonger, men fordi det ikke er nok personer med akkurat hans etnisitet er det problematisk.
  11. https://www.vg.no/nyheter/i/rP1ao0/jordmoedre-voldtar-ikke-foedende-kvinner Tror dette er det dummeste jeg har hørt hittil, og det sier veldig mye etter alle disse åra.
  12. "Incel" er et begrep som har blitt kapret av kvinner og brukes nå mot enhver mann som sier eller gjøre noe de ikke liker. Jeg tror ikke de vet hva det opprinnelig betyr engang. I starten var det bare et helt harmløst uttrykk som gutter brukte for å gjøre narr av hverandre.
  13. Faktisk helt feil. Snøhvit er en film for hele familien.
  14. Denne greia med å beskylde folk for å få meningene sine fra youtube/tiktok/influensere kan vi godt slutte med. De aller fleste henger ikke på disse sidene dagen lang og klarer fint å gjøre opp sine egne meninger.
  15. Review bombing er teit, men folk som forsvarer filmer de ikke har sett og kommer med personangrep mot folk som kritiserer dem er ikke noe bedre.
×
×
  • Opprett ny...