Gå til innhold

ballerusk

Medlemmer
  • Innlegg

    496
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

ballerusk sine prestasjoner

101

Nettsamfunnsomdømme

  1. Artig å se bildene fra Platekompaniet. Håper flere i tråden som kjøper i dag poster lanseringsbilder
  2. Lykke til alle sammen, jeg venter litt, men gleder meg til å hoppe på toget ved en senere anledning PS. Obs selger MKW-pakken til 7395,- (hele 54 kr billigere enn Elkjøp) og enkel-maskin til 6595,- (100kr billigere enn Elkjøp) - THE SAVINGS!!
  3. USA: Nintendo delays Switch 2 preorders over tariff concerns. https://www.theverge.com/news/643483/nintendo-switch-2-preorders-delayed-tariffs
  4. Satser på at konsollen er lett tilgjengelig i butikk rundt lansering om jeg plutselig skulle få svettetokter. Akkurat nå er det for lite som interesserer meg til å rettferdiggjøre et kjøp. Jeg ble mest hypet av Ridge Racer og Gamecube i Directen, da er det kanskje meg det er noe galt med? Hadde de vist et nytt Mario- eller Starfox-spill hadde nok ståa vært annerledes for min del. Men håper andre får mye glede av "ny konsoll"-følelsen på dag 1.
  5. Dnb Supertilbud gjelder ikke spillkonsoller…
  6. Joda. https://www.ign.com/articles/nintendo-switch-2-will-officially-be-backward-compatible-with-original-switch-games
  7. Morrow har 4% cashback hos Komplett, 2% på netthandel og 1% på handel i fysisk butikk. Maks 2000kr i cashback per år. Kan kun brukes til å betale ned på kredittkortet. Om du vil/kan handle på Power i stedet for Elkjøp så får du 2% i (digitalt) gavekort på all handel der (tar et par uker før du får det) hvis du registrerer deg som mypower-medlem. På 60k blir det 1200kr f.eks..
  8. Nå tar det helt av her.
  9. Du må ha DNB Pluss, koster 295,- i året. https://www.dnb.no/kort/pluss
  10. "Vi opplever litt tekniske problemer, se sendingen på Facebook." Sendingen virker ikke på Facebook.
  11. Power sin Black Friday-sending knelte, ser ut som de prøver på en re-boot 20:15ish. Edit: Lagfest deluxe denne sendinga her.
  12. Allerede solgt? Ser det ligger en DualSense Edge på Finn for 4990,-.
  13. @reklus Boksen til Slim 30th ser nydelig ut. Og de fleste anmeldelser av Pro jeg har sett/lest sier "fin, men ingen nødvendighet" så tror du klarer deg bra
  14. Husker jeg kjøpte fra Nintendo Tyskland, kostet mer enn det smakte synes jeg. Ser den er på tilbud hos Nintendo UK til ca 400kr, men med frakt og toll/mva så blir det fort det dobbelte så man havner ikke langt unna Finn-prisene. Vet det finnes noen N64-kontrollere fra Brawler, tror de skal være greie uten at jeg har prøvd de selv, fins sikkert anmeldelser på Youtube. Og så kommer 8bitdo med en variant på nyåret.
×
×
  • Opprett ny...