Vindstille Skrevet 29. juli 2008 Skrevet 29. juli 2008 (endret) Finnes det noen telefoner som faktisk egner seg til å overføre podkaster fra Mac OS X? Presisering: I tillegg til iPhone? Endret 29. juli 2008 av JonT
Gjest Slettet+89234341 Skrevet 29. juli 2008 Skrevet 29. juli 2008 Vel, om du har ensmartmobil med s60 så kan du bruke nokia podcasting og laste ned podcastene direkte på mobilen, om det teller som fungerer med osx"
µT. Skrevet 30. juli 2008 Skrevet 30. juli 2008 (endret) Det du trenger er SyncTunes Endret 30. juli 2008 av Steffen Moss
Vindstille Skrevet 30. juli 2008 Forfatter Skrevet 30. juli 2008 Det du trenger er SyncTunes Mulig det er et bra program for å synke. Men det hjelper lite hvis ikke podcastene legger seg i podcastseksjonen på mobiltelefonen. Noe kundeservice på Sony Ericsson sa de fleste av deres telefoner ikke kunne.
µT. Skrevet 30. juli 2008 Skrevet 30. juli 2008 Det du trenger er SyncTunes Mulig det er et bra program for å synke. Men det hjelper lite hvis ikke podcastene legger seg i podcastseksjonen på mobiltelefonen. Noe kundeservice på Sony Ericsson sa de fleste av deres telefoner ikke kunne. OK. Jeg ser nå at jeg har lest litt feil. På en eller annen måte har jeg trodd at du trengte ett program for å overføre podcaster fra iTunes til telefonen. Hehe.. SyncTunes er dog for Nokia S60 telefoner.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå