whiplars Skrevet 27. juli 2008 Skrevet 27. juli 2008 jeg har problemer med å se andre på rainbowsix vegas 2. sitter sammen med 2 stk og de ser hverandre når de lager server på lan men jeg kan ikke se dem. er det noen som veit hva problemet er??
woptidu Skrevet 27. juli 2008 Skrevet 27. juli 2008 jeg har problemer med å se andre på rainbowsix vegas 2. sitter sammen med 2 stk og de ser hverandre når de lager server på lan men jeg kan ikke se dem. er det noen som veit hva problemet er?? Prøvd å deaktivere brannmuren på maskinen din?
whiplars Skrevet 27. juli 2008 Forfatter Skrevet 27. juli 2008 ja har slått av alt. brannmur og virusprogram. ser fortsatt ingen.
Exerqtor Skrevet 27. juli 2008 Skrevet 27. juli 2008 Vi har også lagt oss inn på samme Arbeidsgruppe. Han og jeg sitter på XP Pro, mens treddeman sitter på Vista. Jeg å han på vista har ikke noen problemer med å se hverandre på spillet.. Alle sammen ser hverandre på nettverksteder å klarer å komme oss inn på hverandre uten problem. I tillegg sitter han og han andre på vista med trådløst nett mens jeg sitter på ledning.
Moff Skrevet 27. juli 2008 Skrevet 27. juli 2008 hadde det samme problemet hver gang når jeg og noen andre holdt på, men det funka bra etter at alle hadde restarta pc ene. Mens alle var av tok vi ut og inn strømmen på ruteren oO Men da var det vista pc en som ikke fant xp pe se ne oO
Haraldson Skrevet 27. juli 2008 Skrevet 27. juli 2008 Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel slik at du unngår at en moderator stenger tråden. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler. Husk at en god emnetittel skal beskrive eller oppsummere hvilket problem du har - ikke at du har et problem. En god emnetittel skal heller ikke kun bestå av et produktnavn. Bruk -knappen i første post for å endre emnetittelen. (Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet..)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå