Tja Skrevet 18. juni 2008 Skrevet 18. juni 2008 Jeg kjører en systemdisk og en ekstra for lagring. Den siste tiden har det skjedd flere ganger at lagringsdisken faller fra sånn uten videre. Harddisken er synlig etter oppstart, og fungerer helt fint. Hva kan dette være? Jeg har kjørt virus og tracking-programvare uten å finne noe. Finnes det et analyseprogram for å sjekke om det er noe galt med harddisken? Finnes det logger i Vista som kan vise noe? Takk! Mvh.
Hårek Skrevet 18. juni 2008 Skrevet 18. juni 2008 Det kan være dårlig kontakt i kablene. Jeg hadde noe slikt en gang, byttet strømkabler (Molex) så ble det bra. Prøv å rikke forsiktig i kablene så ser du om det skjer noe.
Tja Skrevet 20. juni 2008 Forfatter Skrevet 20. juni 2008 Se der jah... Åpnet kabinettet og dyttet litt på ledningene (det så ut til at de satt bra nok tilkoblet), og så har jeg ikke opplevd noe siden da... Takk!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå