xxexx Skrevet 23. mai 2008 Skrevet 23. mai 2008 Har de fleste scootere hjemlrom i setet? Vil helst ikke bære rundt på den og helst ikke hjelmboks bakpå..
xxexx Skrevet 23. mai 2008 Forfatter Skrevet 23. mai 2008 Hvorfor er det noen scootere som ikke har hjelpmboks eller hjelrom i setet?
CFM Skrevet 23. mai 2008 Skrevet 23. mai 2008 Fordi de ikke ble konstruert med det, kanskje produsenten ville ha noe annet "praktisk" der.. Alle hjelmrom er ikke like store. Hvis du bruker Large i hjelmstørrelse, eller uansett, så bør du prøve ut om hjelmen faktisk passer. Vet at på Keeway Matrix vil hjelmstørrelse Large ikke passe siden rommet er for lite
Kontorstol Skrevet 23. mai 2008 Skrevet 23. mai 2008 Kan være at de ikke har plass, eller at de som designet den hadde en skrue løs
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå