MacBain Skrevet 18. mai 2008 Skrevet 18. mai 2008 Stemmer det virkelig at man ikke kan delta i denne konkurransen hvis man bor i Norge? Dette dreier seg om at de som har 100% av spillet iløpet av 19. Mai for en "limited edition" nøkkel. Kan ikke se at Norge står nevnt på Rockstar's sine sider. Ps. Gidder ikke stresse med å skyte alle duene i løpet av morgendagen hvis det er til ingen nytte .
Laland Skrevet 19. mai 2008 Skrevet 19. mai 2008 Er ikke helt sikker på om Norge er med, men nå er det vel for sent uansett.. Men, hvis noen vil ha 100%, så har IGN noen kjempegode guider!
Poor Leno Skrevet 19. mai 2008 Skrevet 19. mai 2008 Min kompis kom på 166. plass på 100% lista. Norge er ikke med på lista over land som kan vinne noe, så han får nok ingen premie!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå