Reeve Skrevet 8. april 2008 Skrevet 8. april 2008 (endret) Jeg har en diskusjon på gang. Jeg har en kompis som sier at andre kan høre en lyd når man bytter fra våpen til granat og kanskje omvendt. Jeg har testet dette ingame med han og det kom absolutt ingen lyd, men han står fortsatt fast på at det i hvertfall har vært slik at det lagde lyd. Jeg mener da også at dette må være fra senest 1.5 og at det aldri har vært en sånn lyd i CS. Han sier også at det kan være en bug, men siden for at det skal være en bug, så må buggen allikevel spille av en lyd (lyden må ha en opprinnelse, siden det er en programmeringsfeil som frembringer den) og det er ingen lyder som jeg kjenner igjen fra CS som er slik han forklarer den (en helt lav lyd som man så vidt kan høre, som nesten bare høres ut som om du roter med ledningen og det skaper støy). Jeg tror at han hadde feil og at han nekter å innrømme det, men oppretter tråden ettersom jeg ikke har beviser for at jeg har rett Endret 8. april 2008 av _Zeke 1
Frohman Skrevet 8. april 2008 Skrevet 8. april 2008 Blir vel samme lyden som når du bruker "E" til å trykke på en knapp (ingame altså på et kontrollpanel, etc.)
Reeve Skrevet 8. april 2008 Forfatter Skrevet 8. april 2008 Jeg snakker om CS 1.6 og om hva andre hører,ikke hva en hører selv. Vi har testet og man hører absolutt ingenting når man bytter til andre våpen, utenom når man bytter til kniv, og når man reloader. Det vet jeg, men jeg lurer på om noen som vet om det har vært annerledes i tidligere CS-verisjoner (1.5 og eldre) 1
Jooakim Skrevet 8. april 2008 Skrevet 8. april 2008 Kan bare huske å ha hørt kniv (når en drar den opp), ellers har jeg ikke lagt merke til noen slike lyder. Men det er ikke det jeg husker best etter å ha spilt CS. :-)
vStyle Skrevet 9. april 2008 Skrevet 9. april 2008 (endret) Nei, lager ingen lyd for andre enn deg selv. Bortsett fra kniv ofc Og er litt usikker på om det har vært slik før 1.5, men tror ikke det. Endret 9. april 2008 av vStyle
Gjest Slettet-3t93k9 Skrevet 9. april 2008 Skrevet 9. april 2008 Spilte 1,3 for noen mnd sia med en venn.. Var ikke det der, tror jeg.
Klumpete Skrevet 9. april 2008 Skrevet 9. april 2008 litt off topic men...er det neon plass man kan kjøpe de eldre versonene? finnes det en pakke med de noen plass? 1.3, 1.4, 1.5..?
Øyvind Skogseide Skrevet 10. april 2008 Skrevet 10. april 2008 Å ta opp f.eks colten eller aken lager IKKE lyd. Det er BARE kniven som lager lyd når den blir tatt opp.
neadii Skrevet 10. april 2008 Skrevet 10. april 2008 Du hører kun kniven ved våpenbytte, men du hører flere av våpna når du reloader. litt off topic men...er det neon plass man kan kjøpe de eldre versonene? finnes det en pakke med de noen plass? 1.3, 1.4, 1.5..? Sjekk sticky, så finner du svar..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå