Kenziz Skrevet 25. mars 2008 Skrevet 25. mars 2008 Hei Jeg sitter fast på crysis, det er en plass der jeg skal drepe alle fiendene på et landingsområde så birdsa kan lande. Jeg har lett å sett etter enemies i flere timer men det er ingen Det er på den plassen det er 2 eller 3 sånne folk med drakter som fyller opp liva. trenger hjelp.
RMBB Skrevet 26. mars 2008 Skrevet 26. mars 2008 Det er fire stykker hvis ikke jeg husker feil.. Hvor mange har du tatt? De var ganske nær landingsområdet, på begge sider..
TCi Skrevet 26. mars 2008 Skrevet 26. mars 2008 Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel slik at du unngår at en moderator stenger tråden. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler. Bruk -knappen i første post for å endre emnetittelen. (Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet..)
Licht Skrevet 26. mars 2008 Skrevet 26. mars 2008 Det er fire stykker, spredt ganske jevnt rundt i området, og sovepiler prevails.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå