Gå til innhold
Spørsmål om helse? Still spørsmål anonymt her ×
Husk at de som svarer ikke nødvendigvis er helsefaglig personell. Ta kontakt med fastlege ved bekymringer!

Er det trygt å spise?


Gjest Guest_gjest_*

Anbefalte innlegg

Gjest Guest_gjest_*
Skrevet

Bestilte en pizza med reker på i går kveld og spiste kun halve. Resten har ligget i romtemperatur nå i ca 16 timer. Er det trygt å spise???

Videoannonse
Annonse
Gjest Gjest
Skrevet

Hva kan skje da??? Må bare få legge til at den har ligger forholdsvis innpakket inni matskapet

Skrevet

hehe

 

har du lyst på høytrykk bærsj, så ta deg litt pizza med sjømat på som har liggi ute i romtempratur. spise sånt er det dummeste man gjør, sjømat er veldig sensitiv på tempratur

 

 

bon apetitt

Skrevet (endret)

Vi minner om reglene for gjesteposting. Husk at posting med gjestekonto er for innlegg av alvorlig og/eller sensitiv art. Vi oppfordrer alle til å respektere reglene, slik at vi kan beholde dette tilbudet for de som måtte trenge det. Grove misbruk vil medføre ip-sjekk.

 

Reaksjon på moderering gjøres eventuelt på pm. Tilbakemelding av generell karakter kan gjøres i Tilbakemeldinger om forumet.

 

Tråden stenges.

Endret av Zeph
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...