Gjest barelittflaut Skrevet 17. mars 2008 Skrevet 17. mars 2008 Har venner og familie på forumet så det kan bli litt flaut om jeg poster i brukeren. Har ett lite dilemma her... Både jeg og hun vil se på film, men det går bare dårlige filmer på kino, eller så går de for sent. Huset mitt og hennes er fullt så det blir bare kaos. Hva gjør jeg? Eller vi da. Trenger svart fooooooooort.
ZealD Skrevet 17. mars 2008 Skrevet 17. mars 2008 Finnes da mange ting et par kan gjøre i lag. Ta dere en tur på fjellet for å stå på ski. Dere kan ta dere en tur å spille paintball, kjøre go-kart, ta en tur på badeland / svømmehall, tren i lag, spill tennis, squash, bowling, dere kan ta dere en tur på skøyter dersom det finnes i nærheten.. Det finnes utrooolig mange ting et par kan gjøre i lag Dere kan vel kanskje ta en tur på fest? Selv om det ikke virker som dere er så veldig gamle da men..
Shtian Skrevet 17. mars 2008 Skrevet 17. mars 2008 Finn fram et brettspill, spill strippepoker, dra til noen venner av dere, gå ut og spis. Er ikke stort man kan gjøre på så kort varsel :]
Gjest Trådstarter Skrevet 17. mars 2008 Skrevet 17. mars 2008 Selv om det ikke virker som dere er så veldig gamle da men.. Vi er 13 år gamle begge to, og det forverrer situasjonen bittelitt... "/
Chasseur Skrevet 17. mars 2008 Skrevet 17. mars 2008 Gå en tur! Stikk innom noen kompisser, få med familien på en runde amerikaner eller noe annet kortspill.
ZealD Skrevet 17. mars 2008 Skrevet 17. mars 2008 Selv om det ikke virker som dere er så veldig gamle da men.. Vi er 13 år gamle begge to, og det forverrer situasjonen bittelitt... "/ Bowling eller annen aktivitet er alltid en slager
Jennifer Skrevet 20. mars 2008 Skrevet 20. mars 2008 Gå en romantisk tur i en nærliggende park eller skogområde.. aawww.. savner fjortiss tida
xdxdxd_hola_amigo Skrevet 23. mars 2008 Skrevet 23. mars 2008 Guitarhero er alltids en slager for begge skjønn. Stikke ut med venner er alltids gøy, og gir bra inntrykk på dama. Innkluder hun i livet ditt, ikke la det bli sånn at når dere 2 er sammen skal det alltid bare være dere. En ting skal du vite, skal dere være med venner så finnes det ikke noe mer irriterende enn å høre kysselyder under HELE filmen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå