Gå til innhold

Finn skattene i skogen


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

dette var et genialt program, lett å bruke, lett å lære og lettere å komme seg ut på tur, og det ligger jo et hav av geocaches rundt deg , nesten uansett hvor du bor, og hvis det ikke er så mange kan du jo lage noen selv, og den travelbug tingen så jo ganske artig ut

Skrevet

Hmm. Om det hadde vært penger i boksene, tror jeg så sannelig at Onkel Skrue hadde tatt seg en tur for å finne rubbel og bitt av det som er.

 

Uansett er det stilig at eneklte folk gidder å gå og legge ut gaver som andre skal finne, om det ikke er julenisser eller påskeharer som gjør denne jobben.

Artig må det da være å gå litt for mosjonens del. :)

Skrevet

Ser det står skrevet:

"Når du har funnet skatten, kan du enten ta den med deg eller la den ligge til de neste eventyrlystne GPS-brukere som måtte være på leting."

 

Dette stemmer ikke! Man skal ikke ta med seg boksen, denne skal du gjemme godt igjen så flere andre kan komme å finne den. Logg deg inn i boksens fysiskeloggbok og på nettet når du kommer hjem. I noen bokser er det små bytte gjenstander. Disse kan du bytte mot noe av samme verdi. Det finnes også travlebugs og mynter som "reiser" mellom bokser. Disse kan man ta med seg, om ma logger de og raskt legger de ut i nye bokser.

 

Anbefaler den norske nettsiden http://www.gcinfo.no/ med masse informasjon på norsk for norske forhold, et aktivt forum, artig statistikk og en Wiki!

 

God tur :D .

  • 4 måneder senere...
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...