Gå til innhold

PC og HDTV = skadelig?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei har skaffet meg selv en Sony Bravia KDL 40"W3000

 

Så i det siste har jeg brukt skjermen til en del PC spilling (COD4) bruker DVI -> HDMI og 1920-1080 oppløsning

 

Men etter noen dager så synes jeg at Bildestøy og pixler har blitt bare mere og mere tydligere i det siste på vanlige TV program, virker som at bakgrunnsbelysningen er blitt tregere i å henge med i Filmer osv.

 

Eller er jeg bare paranoid nøye med kvalitet? har Canal Digital CDC5050 og venter spent på den nye HD tuneren som kommer i mars

Endret av Freke88
Videoannonse
Annonse
Skrevet
ellers så er jo 5050 en av de dårligste og simpleste tunerne Canal digital tilbyr også da

 

Ville ha 7000 men det var utsolgt, så derfor sitter jeg med en 5050 til den nye HD tuneren kommer ut

Skrevet

det ekstra bildestøyet og tydlige "mosaikk" var pga dårlige og gammle komprimerte sendinger fant jeg ut, fikk finjustert TV instillingene i dag og satt på egendefinerte profiler for gaming, film og TV program og må bare si at jeg har skaffet meg en TV jeg ikke angrer på å ha kjøpt!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...