sxs Skrevet 14. desember 2007 Skrevet 14. desember 2007 Diskuterer med noen venner om hvilken importør som er best på import av japanske sportsbiler. Tenker spesielt på nissan. Hvilken importør liker dere best? For de som har importert selv. Og hvilken importør brukte dere?
Demantios Skrevet 14. desember 2007 Skrevet 14. desember 2007 Har ingen erfaringer, men japan auto ser ut til å gjøre en god jobb på det.. Må nevne i samme slengen at det er mange japanske sportsbiler som ikke er typegodkjente for registrering i norge lengre
sxs Skrevet 14. desember 2007 Forfatter Skrevet 14. desember 2007 Tenker spesielt på en 300zx jeg da. Er det ikke mulig i det heletatt altså? Å få japsebilene registrert?
rakanishu Skrevet 14. desember 2007 Skrevet 14. desember 2007 JDM biler er ikke mulig å få registrert lenger nei. Det må være en modell som kommer fra det europeiske markedet med de nye reglene.
Demantios Skrevet 14. desember 2007 Skrevet 14. desember 2007 300zx vet jeg ikke med. Men supra og skyline er ikke mulig. Har også hørt det samme om RX8, men er ikke helt sikker på den. Du kan jo forhøre deg med dem da
sxs Skrevet 14. desember 2007 Forfatter Skrevet 14. desember 2007 Bilmegleren importerer biler fra tyskland. Er disse mulig å registrere da?
sxs Skrevet 14. desember 2007 Forfatter Skrevet 14. desember 2007 Litt dyrere, men så går det jo an å få de registrert. Sikler litt på en Audi S2 eller Nissan 300zx
The Stig Skrevet 14. desember 2007 Skrevet 14. desember 2007 RX-8 finnes jo såvidt jeg vet i EU-utgave, altså med ratt på venstresiden, samt at den møter diverse EU-regler.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå