olar0701 Skrevet 6. desember 2007 Skrevet 6. desember 2007 (endret) Testen finner du her Endret 6. desember 2007 av olar0701
_ART_ Skrevet 6. desember 2007 Skrevet 6. desember 2007 Seriøs og seriøs, jeg vet ikke helt. For meg fremstår det mer som en omtale, enn som en grundig test. En seriøs test ville testet forskjellige isoverdier, og ikke bare iso 100 som ikke er native-verdi på d300. Da er det ikke rart at bildene er "softe" i forhold til A700.
k-ryeng Skrevet 6. desember 2007 Skrevet 6. desember 2007 (endret) Seriøs og seriøs, jeg vet ikke helt. For meg fremstår det mer som en omtale, enn som en grundig test. En seriøs test ville testet forskjellige isoverdier, og ikke bare iso 100 som ikke er native-verdi på d300. Da er det ikke rart at bildene er "softe" i forhold til A700.Hva er http://www.cameralabs.com/reviews/Nikon_D300/noise.shtml for noe da? Og http://www.cameralabs.com/reviews/Nikon_D3...O_samples.shtml Endret 6. desember 2007 av k-ryeng
_ART_ Skrevet 6. desember 2007 Skrevet 6. desember 2007 Se der ja. Litt for rask i svingen og da bærer det av veien :!:
Simon Aldra Skrevet 6. desember 2007 Skrevet 6. desember 2007 Til ditt forsvar har Cameralabs en layout som gjør at man tidvis overser de delene av testene. Hender meg hele tiden. Til Cameralabs forsvar kan det nevnes at DPreview har et utrolig kronglete navigasjonssystem, ser ikke helt hvorfor de ikke har rullemeny nede og ikke bare oppe.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå