Gå til innhold

Vista - Deamon Tools !?


arntey

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel slik at du unngår at en moderator stenger tråden. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

 

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men p_report.gif gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet..)

Skrevet

Jeg får heller det ikke til og fungere når jeg bruker daemontools. Det funka på XP, men ikke vista? Akk bytta over til vista. Så er ny i gamet. Hjelp :blush:

Skrevet

jeg har heller ikke problemer med Deamon tools i vista! prøv å reinstaller da, men når du trykker på setup fila sø høyreklikker du å trykker Kjør som Administrator, kansje det hjelper

Skrevet
jeg har heller ikke problemer med Deamon tools i vista! prøv å reinstaller da, men når du trykker på setup fila sø høyreklikker du å trykker Kjør som Administrator, kansje det hjelper

Ok, det funker med DVD fant jeg ut nå. Men jeg tester ut ett spill. Het .toast før. men jeg endra det til .iso. men funker ikke forde. hmm...har det no å si om det er spill eller DVD da? (Som sagt ikke så flink med PC) :blush:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...