Gå til innhold

Antec Nine Hundred kabinett, et bra valg?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Heisann.. Jeg skal kjøpe nytt kabinett.. Hard vurdert veldig mye.. Men kom fram til denne Antec Nine Hundred som jeg tenker litt på : http://www.komplett.no/k/ki.aspx?sku=332085

 

Er dette et bra kabinett for ne gamer som meg? Sinnsykt kjøling ser jeg, bare vet ikke, ser litt stygt og firkantet ut og lysene ser veldig sterke ut.. Noen som har erfaringer med dette kabinettet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Som du sier,bra med vifter og god kjøling.Jeg skiftet ut 3 120mm vifter med stillegående Mist vifter,da de orginale støyet litt for mye etter min mening.Har montert flere PC-er i dette kabinettet,og det ser ut som at viftekontrollen som følger viftene varierer fra vifte til vifte.I noen kabinett har viftene vært ganske stille.

 

Den store vifta i taket er stillegående på laveste hastighet,men flytter mye luft pga størrelsen.

 

Ellers er det fint kabinett å jobbe i,med fornuftige løsninger og god plass.Og er du gamer og liker litt lys,er det bare rått :)

Endret av lucky666

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...