Landmann Skrevet 30. september 2007 Skrevet 30. september 2007 Hei jeg tror jeg skal kjøpe den nye iphone fra apple men lurer på om det er en bra investering. og hvor kan kan kjøpe den billigst og gjærne med en gang, er det noen butikker i norge som selger denne? eller får jeg en som er fra USA som ikke funker i norge? jeg har søkt litt om denne telefonen og har egentlig ikke funnet så mye. er det noe nett for denne telefonen i norge enda? takk for at dere hjelper
Stian89 Skrevet 30. september 2007 Skrevet 30. september 2007 "jeg har søkt litt om denne telefonen" - Nå tror jeg du lyver.
ViD Skrevet 30. september 2007 Skrevet 30. september 2007 Jeg er på utkikk etter en selv. Har googla litt og kommet frem til at det er noen her i Norge som selger de. Meeen, om det er en god idè vet jeg ikke
Jlona Skrevet 30. september 2007 Skrevet 30. september 2007 Hvis du sier du har søkt litt så tror jeg også du lyver, det er tonnevis av info om iPhone på nettet. Du kan bruke iPhone i norge men da må du ty til unlocks og lignende, det er trygt foreløbig men Apple snakker om å gjøre noe på den fronten.
ViD Skrevet 30. september 2007 Skrevet 30. september 2007 Hvis du sier du har søkt litt så tror jeg også du lyver, det er tonnevis av info om iPhone på nettet. Du kan bruke iPhone i norge men da må du ty til unlocks og lignende, det er trygt foreløbig men Apple snakker om å gjøre noe på den fronten. 9606550[/snapback] Ja, jeg har lest at det kommer oppdateringer som gjør at den blir låst igjen. Vi får vel heller vente i 3 år, så kommer den kanskje hit også.....
Jlona Skrevet 30. september 2007 Skrevet 30. september 2007 (endret) Crackerene ser jo dette som en utfordring så nye unlocks vil nok komme Edit: Leif Endret 30. september 2007 av Jlona
Rapide- Skrevet 30. september 2007 Skrevet 30. september 2007 Hvis du sier du har søkt litt så tror jeg også du lyver, det er tonnevis av info om iPhone på nettet. Du kan bruke iPhone i norge men da må du ty til unlocks og lignende, det er trygt foreløbig men Apple snakker om å gjøre noe på den fronten. 9606550[/snapback] Ja, jeg har lest at det kommer oppdateringer som gjør at den blir låst igjen. Vi får vel heller vente i 3 år, så kommer den kanskje hit også..... 9606593[/snapback] 3 år vil det nok ikke ta iogmed at apple allerede har inngått en avtale med Telenor som leverandør og tilbyder av iPhone. Tipper den når juletida, men blir like lang venteliste som det var med Xbox360
GoldenHymn90 Skrevet 1. oktober 2007 Skrevet 1. oktober 2007 (endret) Jeg har hørt at man trenger en overgang for å bruke iPhone med hvilket som helst hodesett/øreplugger. Er det sant? Grunnen skal visstnok være at pluggen ligger veldig dypt i iPhonen, som er spesialtilpasset de medfulgte øreproppene (3,5 mm mini-jack). Endret 1. oktober 2007 av apegutt_90
exenpipp Skrevet 2. oktober 2007 Skrevet 2. oktober 2007 Jeg har hørt at man trenger en overgang for å bruke iPhone med hvilket som helst hodesett/øreplugger. Er det sant? Grunnen skal visstnok være at pluggen ligger veldig dypt i iPhonen, som er spesialtilpasset de medfulgte øreproppene (3,5 mm mini-jack). 9613060[/snapback] Du kan bruke det hodesettet du vil! Jeg kan anbefale Kossart iPro, som er bedre enn Koss portapro, det funker som juling! Iallfall for meg...
B4stian Skrevet 2. oktober 2007 Skrevet 2. oktober 2007 Jeg har hørt at man trenger en overgang for å bruke iPhone med hvilket som helst hodesett/øreplugger. Er det sant? Grunnen skal visstnok være at pluggen ligger veldig dypt i iPhonen, som er spesialtilpasset de medfulgte øreproppene (3,5 mm mini-jack). 9613060[/snapback] Du kan bruke det hodesettet du vil! Jeg kan anbefale Kossart iPro, som er bedre enn Koss portapro, det funker som juling! Iallfall for meg... 9620704[/snapback] Javel? Jeg har problemer med å få headset til å passe der og jeg har prøvd flere... Å låse den opp er hvertfall ikke noe problem. (kan være det hvis du kjøper en med siste firmware)
AyeGee Skrevet 3. oktober 2007 Skrevet 3. oktober 2007 Bare det at telefonen ikke har mms er nok til at jeg ikke gidder å kjøpe den. Hvordan skal man da få sendt alle grisebildene rundt?
GoldenHymn90 Skrevet 3. oktober 2007 Skrevet 3. oktober 2007 Jeg har hørt at man trenger en overgang for å bruke iPhone med hvilket som helst hodesett/øreplugger. Er det sant? Grunnen skal visstnok være at pluggen ligger veldig dypt i iPhonen, som er spesialtilpasset de medfulgte øreproppene (3,5 mm mini-jack). 9613060[/snapback] Du kan bruke det hodesettet du vil! Jeg kan anbefale Kossart iPro, som er bedre enn Koss portapro, det funker som juling! Iallfall for meg... 9620704[/snapback] Faen, det synes jeg er et STORT minus! 3,5 mm mini-jack skal den ha, men hva er da vitsen når det ikke går an å bruke eget headsett? Er det sånn at pluggen ikke når helt ned?
deleder Skrevet 4. oktober 2007 Skrevet 4. oktober 2007 Bare det at telefonen ikke har mms er nok til at jeg ikke gidder å kjøpe den. Hvordan skal man da få sendt alle grisebildene rundt? 9624658[/snapback] Mail? Enten maa man kutte litt pA headsettet med en kniv eller kjoepe overgang.
GoldenHymn90 Skrevet 4. oktober 2007 Skrevet 4. oktober 2007 Bare det at telefonen ikke har mms er nok til at jeg ikke gidder å kjøpe den. Hvordan skal man da få sendt alle grisebildene rundt? 9624658[/snapback] Mail? Enten maa man kutte litt pA headsettet med en kniv eller kjoepe overgang. 9637683[/snapback] Det synes jeg er veldig idiotisk, at de bare måtte senke inngangen! "Datating", du som har telefonen, kan du ta et bilde av inngangen slik at jeg kan se hvor dyp den er?
B4stian Skrevet 4. oktober 2007 Skrevet 4. oktober 2007 Ikke så enkelt med kun en telefon å ta et godt bilde av uttaket. Her er heller et bilde av det som fulgte med iPhone'n og et par vanlig øretelefoner.
Megnus Skrevet 4. oktober 2007 Skrevet 4. oktober 2007 Jeg har iphone og er strålende fornøyd! Det er foreløpig ikke kommet noen hacks til å få de telefonene som selges i USA i skrivende stund til å fungere som telefon i norge, bare en flott iPod! (de med firmware 1.1.1)
GoldenHymn90 Skrevet 4. oktober 2007 Skrevet 4. oktober 2007 Bare det at telefonen ikke har mms er nok til at jeg ikke gidder å kjøpe den. Hvordan skal man da få sendt alle grisebildene rundt? 9624658[/snapback] Mail? Enten maa man kutte litt pA headsettet med en kniv eller kjoepe overgang. 9637683[/snapback] Det synes jeg er veldig idiotisk, at de bare måtte senke inngangen! "Datating", du som har telefonen, kan du ta et bilde av inngangen slik at jeg kan se hvor dyp den er? 9637929[/snapback] De ser jo ganske like ut, hva som hindrer at den andre pluggen ikke funker?
thescientist Skrevet 18. november 2007 Skrevet 18. november 2007 hmm jeg bruker både de ørepluggene jeg fikk med og mine egne.. Fungerer fint det.. Synes at de man får med sitter så dårlig.. Men det er smak og behag.. mobilen i seg selv er bare hæærlig! Ikke vanskelig å skrive med den engang, brukte 1 dag på å lære meg å skrive på den.. utrolig enkelt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå