Robocoop Skrevet 9. september 2007 Skrevet 9. september 2007 Grafikken var ikke noe særlig og man mister jo ballen hele tida. Er det meningen at det skal brukes "joystick"? Helt umlulig å få informasjon om hva man kan gjøre med ballen og hvilken kontroller som skal brukes til det, bortsett fra de grunnleggende tingene som pasning og skudd. Men du får jo aldri skutt når du mister ballen hele tida og gjenerobring er helt håpløst. Nei , det var sure greier. Sur nå.
wwwerner Skrevet 9. september 2007 Skrevet 9. september 2007 (endret) Klarer ikke la være: Jeg synes alle Fifa-spillene har vært nesten helt like (med untak av spillerene) siden 06... Endret 9. september 2007 av wwwerner
Robocoop Skrevet 9. september 2007 Forfatter Skrevet 9. september 2007 Klarer ikke la være: Jeg synes alle Fifa-spillene har vært nesten helt like (med untak av spillerene) siden 06... 9458710[/snapback] He,he..... Synes han hadde et godt poeng.
fpsplayer Skrevet 28. september 2007 Skrevet 28. september 2007 Hvorfor kan jeg ikke velge en norsk patch? Hvilken skal jeg velge? Kjøpte spillet på gamezone.
fpsplayer Skrevet 28. september 2007 Skrevet 28. september 2007 Noen av dere som har klart å patche spillet? Nå kan jeg ikke spille online fordi jeg må installere en patch. Men det kommer en feilmelding når jeg prøver å installere den. Hva må jeg gjøre? http://bildr.no/view/108189
kakemonster7 Skrevet 28. september 2007 Skrevet 28. september 2007 Ja, det er ganske likt før.. Men nytt nå er jo at du kan spille kamp med ÉN spiller.. Altså at du er kun en spiller på banen, mens de andre spilles av computern.. Jeg gjør det nå, og har fått oppgaven: "call for the ball at least 50 times".. Problemet er at jeg ikke aner hvordan jeg kaller på ballen.. Anyone?
fpsplayer Skrevet 28. september 2007 Skrevet 28. september 2007 Du kaller på ballen ved å trykke på A, W og S, tror jeg.
loxix Skrevet 29. september 2007 Skrevet 29. september 2007 Hei ... Jeg har mistet koveret mitt til fifa 08. og der står installeringskoden til fifa 08. er det noen som kan skrive den opp til meg...
Inaktiv bruker 2 Skrevet 29. september 2007 Skrevet 29. september 2007 Haha loxix. Det er koden man betaler for, ergo du har mistet spillet.
Robocoop Skrevet 29. september 2007 Forfatter Skrevet 29. september 2007 Hei ... Jeg har mistet koveret mitt til fifa 08. og der står installeringskoden til fifa 08. er det noen som kan skrive den opp til meg... 9601504[/snapback] Nice try,pal!
aJens1 Skrevet 29. september 2007 Skrevet 29. september 2007 Grafikken var ikke noe særlig og man mister jo ballen hele tida. Er det meningen at det skal brukes "joystick"? Helt umlulig å få informasjon om hva man kan gjøre med ballen og hvilken kontroller som skal brukes til det, bortsett fra de grunnleggende tingene som pasning og skudd. Men du får jo aldri skutt når du mister ballen hele tida og gjenerobring er helt håpløst. Nei , det var sure greier. Sur nå. 9458674[/snapback] Kjøpt det på PS3... PS3 og 360 utgaven skal vist være gjort mer med enn PC og PS2 utgaven..
MrL Skrevet 29. september 2007 Skrevet 29. september 2007 wtf skjer med be a pro modusen til pc? Du får jo ikke se spilleren i en annen 3d vinkel på en måte, eneste modusen gir deg er jo at du kan kontrolere mindre folk på banen..wtf?
Villanden Skrevet 30. september 2007 Skrevet 30. september 2007 Prøvde det for noen dager siden. Jeg skjønner ikke hvordan de klarte å gjøre pc versjonen så dårlig som dette. Grafikken er det verste jeg har sett på lenge, ballen flyver overalt, null kontroll. Herregud.. Beviser nok en gang at EA ikke kan å lage fotball spill. Konami derimot, alene på toppen.
Rulator Skrevet 30. september 2007 Skrevet 30. september 2007 Prøvde det for noen dager siden. Jeg skjønner ikke hvordan de klarte å gjøre pc versjonen så dårlig som dette. Grafikken er det verste jeg har sett på lenge, ballen flyver overalt, null kontroll. Herregud.. Beviser nok en gang at EA ikke kan å lage fotball spill. Konami derimot, alene på toppen. 9603417[/snapback] Konami er støttet, gameplayen er på topp hehe
cFc Skrevet 30. september 2007 Skrevet 30. september 2007 Det med å bare være en spiller på et helt lag er ikke noe nytt. Dette kunne man velge på Euro 96 også.
fytech Skrevet 30. september 2007 Skrevet 30. september 2007 Jeg ser på FIFA fans som om de er uvitende fjortisssser.
agalate Skrevet 30. september 2007 Skrevet 30. september 2007 Jeg ser på FIFA fans som om de er uvitende fjortisssser. 9603661[/snapback] Takk for konstruktivt bidrag. Hold heller kjeft om du ikke har noe vettugt å komme med. EA har dårlig track record når det gjelder å porte spill fra konsoll til PC. Jeg prøvde Fifa 08 demoen til PC her for noen uker siden, og hadde vel egentlig bestemt meg for ikke å kjøpe det når jeg så hvor dårlig det er. Men, når jeg lasta ned demoen til 360'en innså jeg at jeg ikke kunne klare meg uten - forskjellen mellom PC og 360 var enorm.
MrL Skrevet 30. september 2007 Skrevet 30. september 2007 Har alerede slettet dette spillet, det sugde max. Graffikken bl.a, var så dårlig at det er helt tragisk.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå