HanAndreTomaten Skrevet 19. august 2007 Skrevet 19. august 2007 hørte noe om et quest der man får en dirk som ikke brekker? hvilket q er det? noen som kan forklare hvordan man gjør det fort jeg skulle trengt en slik en :!:
Mr. K Skrevet 19. august 2007 Skrevet 19. august 2007 Hadde du søkt på uesp.net hadde du funnet det. Men du må gjøre dette questet. (Du må ha kommet til level 10)
Stonemeister Skrevet 20. august 2007 Skrevet 20. august 2007 Synes Thieves Guild blir altfor lett med Skeleton Key... Anbefaler deg å fullføre TG uten Skeleton Key for maksimalt med moro. Skeleton Key gir deg en fortification på 40 i Security, så det blir dritlett å åpne låser.
MiSP Skrevet 20. august 2007 Skrevet 20. august 2007 Jeg må si meg enig i Stonemeister her; Skeleton Key, uansett hvor gøy det er å ha en slik gjenstand, gjør spillet høyst ubalansert for alle typer karakterer, da spesielt for Stealth-baserte karakterer. (Whew, påvirket av å lese tunge offentlige dokumenter i hele dag ja.)
Nielsen75 Skrevet 20. august 2007 Skrevet 20. august 2007 Jeg har aldri fått noen skallenøkkel, jeg, selv om jeg har gjort alt som gjøres kan, men det spiller ingen rolle for meg. Jeg har maxet ut mine dirkeferdigheter, pluss at jeg har en hel haug av dem, så jeg klarer meg bra.
HanAndreTomaten Skrevet 20. august 2007 Forfatter Skrevet 20. august 2007 så det anbefales å ikke ha skallenøkkelen før man har runna TG? de er jo ikke spesielt vanskelig hvis man øver opp skilsa, men tenkte det hadde vært litt chill å ha en sånn;)
MiSP Skrevet 20. august 2007 Skrevet 20. august 2007 så det anbefales å ikke ha skallenøkkelen før man har runna TG?de er jo ikke spesielt vanskelig hvis man øver opp skilsa, men tenkte det hadde vært litt chill å ha en sånn;) 9322555[/snapback] Jeg anbefaler deg å holde deg unna den uansett. Bort sett fra hvis du har kommet så høyt opp i level at du nesten aldri knekker lockpicks på Very Hard Locks engang. Visst er det litt "chill" å ha en slik en, men man går raskt lei.
Isindil Skrevet 26. august 2007 Skrevet 26. august 2007 Det kommer egentlig helt an på hvorvidt man liker å dirke eller ikke. Er man såpass misfornøyd med det at man fra tid til annen kan finne på å skrive unlock i consolen, er Skeleton Key et mye bedre alternativ. En mellomting er jo også å bruke Skeleton Key, men aldri prøve Auto Attempt. Og til slutt, om man vil unngå bruk av Skeleton Key når man er ute på oppdrag for the Grey Fox er det bare å putte den i en kiste i mellomtiden. Bare pass på at det ikke er en kiste som respawner.
HanAndreTomaten Skrevet 2. september 2007 Forfatter Skrevet 2. september 2007 Bare pass på at det ikke er en kiste som respawner. 9365876[/snapback] snakker av erfaring..? hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå