Morthez Skrevet 17. august 2007 Skrevet 17. august 2007 Hei, sitter med 1 stk intel P4 med et dell HK, og en AMD 64 av noe salg (husker ikke i farta frekvens..) begge har samme problemet. maskinen starter, men det kommer ikke opp noe skjerm bilde. har testa med forskjellinge skjermkort/ram brikker og det er ikke det som er problemet. er det noen som vet hva det er, er det CPUene eller er det HKene? Takk
Morthez Skrevet 18. august 2007 Forfatter Skrevet 18. august 2007 Skjerm/skjermkabel? 9305366[/snapback] Bruker samme skjer/skjerm kabel på andre PCer
knopflerbruce Skrevet 18. august 2007 Skrevet 18. august 2007 Skjerm/skjermkabel? 9305366[/snapback] Bruker samme skjer/skjerm kabel på andre PCer 9305998[/snapback] Kommer det noen lyder eller noe sånt fra HK? Hva med LED's? Er det noen lys som kan brukes til å finne ut hav som ikke virker?
Morthez Skrevet 18. august 2007 Forfatter Skrevet 18. august 2007 Kommer det noen lyder eller noe sånt fra HK? Hva med LED's? Er det noen lys som kan brukes til å finne ut hav som ikke virker? 9306048[/snapback] det som er så stygt med de, det gjør ikke det, har prøvd all mulig bug testing som jeg kan komme på.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå