Gjest Nokian Skrevet 15. august 2007 Skrevet 15. august 2007 Dere gutter med litt erfaring, hva er deres generelle inntrykk? Selvfølgelig er alt smak og behag, og generalisering er litt useriøst, men likevel; Er pene jenter bedre i senga enn moderat pene jenter? Er blonde damer bedre i senga enn brunetter? Er smarte jenter bedre i senga enn dumme jenter? Min erfaring er uansett at litt erfarne jenter ofte er flinkest. Men jeg vil gjerne høre andre gutters generelle inntrykk.
Dataprob Skrevet 15. august 2007 Skrevet 15. august 2007 jeg vil kanskje si at de pene er litt bedre i senga fordi di har bedre selvtillit.. eller jeg veit ikke . de med erfaring er best
Neppe Skrevet 15. august 2007 Skrevet 15. august 2007 Du kan jo se sammenheng mellom pen og erfaren da.
NorvegianDad Skrevet 15. august 2007 Skrevet 15. august 2007 Dere gutter med litt erfaring, hva er deres generelle inntrykk? Selvfølgelig er alt smak og behag, og generalisering er litt useriøst, men likevel; Er pene jenter bedre i senga enn moderat pene jenter? Er blonde damer bedre i senga enn brunetter? Er smarte jenter bedre i senga enn dumme jenter? Min erfaring er uansett at litt erfarne jenter ofte er flinkest. Men jeg vil gjerne høre andre gutters generelle inntrykk. 9286561[/snapback] Det aller beste er en av hver!
JohndoeMAKT Skrevet 15. august 2007 Skrevet 15. august 2007 (endret) Vi minner om reglene for gjesteposting. Husk at posting med gjestekonto er for innlegg av alvorlig og/eller sensitiv art. Vi oppfordrer alle til å respektere reglene, slik at vi kan beholde dette tilbudet for de som måtte trenge det. Grove misbruk vil medføre ip-sjekk. Dette innlegget skal ikke kommenteres, da det er off-topic. Reaksjon på moderering gjøres eventuelt på pm. Tilbakemelding av generell karakter kan gjøres i Tilbakemeldinger om forumet. Endret 15. august 2007 av JohndoeMAKT
Anbefalte innlegg