Gå til innhold

Endre oppløsning i Firefox?


Propofol

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvordan endrer jeg oppløsning i Firefox på en enkel måte?

Jeg vil se hvordan en nettside er i høyere og lavere oppløsning.

 

Vitruell sjokolade utloves til den gode hjelper. :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet
mener du sånn ctrl + og ctrl - ?

9253896[/snapback]

Nei, det blir bare å bruke en zoom-funksjon. Jeg vil se hvordan dette forumet f.eks. ser ut i mindre oppløsning, slik at rammer også forminskes hvis du skjønner. ;)

Skrevet

Hvis jeg har forstått riktig så kommer det an på hvilket skin du har på forumet, om det er fluid eller ikke. Standard diskusjon.no er static, og derfor vil du bare oppleve mindre luft på sidene og lengre vertical scroll i mindre oppløsning.

 

Forøvrig sjekk ut denne utvidelsen til Fx: Web Developer :: Firefox Add-on. I denne er det en resize-funksjon hvor du kan resize Fx-vinduet til 800x600 osv.

Skrevet

Hvorfor ikke bare justere firefox vinduet til den oppløsningen du trenger?

 

Jeg bruker "Web Developer toolbar" pluginen, den legger blant annet inn muligheter for å justere vinduet til en forhåndsbestemt oppløsning. Du legger bare inn alle oppløsningene du vil at siden din skal bli støttet av i listen, så kan du raskt/lett bytte vindustørrelsen!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...