Gå til innhold

Trenger hjelp i Serious Sam 2, Umulig å spille


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Jeg trenger litt hjelp i Serious Sam 2. Når jeg starter å spille så er det akkurat som om sensitivity'en blir skrudd opp på 5 tusen eller noe, det er umulig å gjøre en ting.Bare jeg rører musa så snurrer jeg hele "skjermen", så jeg må bruke piltastene til å sikte med :hrm: noen som vet hva jeg kan gjøre??

Endret av Xificuz
Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Jeg er temmelig sikker på at det er en måte å skru ned sensetivityen til spillet hvis du bare går inn på menyen til spillet? Det går ivertfall ann på Serious Sam: Second Encounter. Hvis ikke så skal det gå ann å skru ned følsomheten til musa generelt, fra windows og da vil det ha en effekt på spillet.

Endret av Saykin
Skrevet

Da ville jeg sett om noen andre har samme feil og eventuelt hva de gjorde for å fikse den, hvis ikke kan du alltids reinstallere eller oppdatere til nyeste patch?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...