IcedInsanity Skrevet 14. mai 2007 Skrevet 14. mai 2007 Har sjekket i bilen min..kan det stemme at der er LD7V som er lakkoden?
sigen Skrevet 15. mai 2007 Skrevet 15. mai 2007 Høres rett ut Det samsvarer hvertfall med lakkoden på en MKII fra 1990. Dersom du har mer info kan jeg sjekke opp helt sikkert dersom det er en annen bil du har
IcedInsanity Skrevet 15. mai 2007 Forfatter Skrevet 15. mai 2007 Neida..det går greit...er en 90 mod eg har...var bare at eg bestillte en lykte spoiler som skulle lakkeres av butikken først og da oppga eg den lakkoden...så håpte at det var rett lixom..hehe
Marvil Skrevet 16. mai 2007 Skrevet 16. mai 2007 Og om bilen er (platinium) grå i tillegg, så kan du være enda mer sikker..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå