Gå til innhold

Portrettbilder av venninna mi, Anita!


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Jeg vet ikke hvilket objektiv du bruker, men litt mer diffus bakgrunn hadde gjort seg på nummer én og tre. Kan du øke blenderen mens du likevel beholder en fornuftig skarphet? Det første bildet ble litt kjedelig fordi motivet var midtstilt. Ellers virker dette lovende. Jeg hadde satt pris på større bilder (du har da ingen ting å skjule? ;) ).

Endret av Ostekjeks
Skrevet

Neida, jeg har ingenting å skjule :!: Skal prøve å få lagt inn bildene større ja! Hvor store vil du ha de? :p

Skrevet
Dyktig fotograf, og søt jente :-) Kan godt ta bilde av henne jeg når du er ferdig :p

8576833[/snapback]

 

Haha, tuusen takk, kjære deg! :!:

Skrevet
Dyktig fotograf, og søt jente :-) Kan godt ta bilde av henne jeg når du er ferdig :p

8576833[/snapback]

 

Ååh! Styr snabben unna tenåringer Patience! :tease:

 

 

Bildene var greie de, men ble litt flatt lys...

Skrevet

Pene bilder! Men på bilde 2 og 4 synes jeg at huden fikk litt blåskjær (var veldig pen hudtone på de øvrige bildene). Du kan antakeligvis rette dette med selective color i Photoshop.

Skrevet

Hvis jeg skulle komme med noen kommentarer, så ville det vært at på bilde 1 så er det litt hår i veien for blomsten.

 

På bilde 2 tror jeg det kunne sett bedre ut, hvis håre ikke hadde dekket delvis til øyenbrynene.

Skrevet

Jeg er ikke enig, men tusen takk for kommentaren. Jeg synes at håret foran blomsten og øyebrynet er slike ting som gjør at et bilde ikke ser fullt så "arrangert" og "perfekt" ut. Spesielt blomsten, på sommeren er det helt naturlig for oss jenter at håret ikke ligger perfekt siden vi har vind i håret. :)

Skrevet

Det er fine bilder :) Men jeg har noen kommentarer.

 

På bilde 1 og 3 synes jeg det ble litt forstyrrende med gresset. Det trekker litt for mye av oppmerksomheten min. Likte uttrykket i bilde 1, men jeg synes hun ser litt oppgitt ut i bilde 3. Bilde 4 likte jeg ganske godt.

 

Bilde 2 var spennende. Det har mange muligheter, og jeg klarte ikke å la være å leke litt med det :p

post-4232-1178908871_thumb.jpg

Skrevet
Dyktig fotograf, og søt jente :-) Kan godt ta bilde av henne jeg når du er ferdig :p

8576833[/snapback]

 

Ååh! Styr snabben unna tenåringer Patience! :tease:

 

 

Bildene var greie de, men ble litt flatt lys...

8580275[/snapback]

 

Snabben? Man kan da vel ikke ta bilder med snabben? *Fjottpeis* :p Og tenåringer er vel ikke i 20-årene? :p *erte-erte*

 

Bildekvaliteten er meget bra synes jeg. Skarpe og fine. Og fargekomposisjonen ble meget bra. Kanskje pittelitt litt oppfrisking hadde gjort seg.

 

Hvis det er noe jeg liker, så er det bilder av øyne. Dog er det ikke alle øyne som trives på film. Men i dette tilfellet ble det meget bra synes jeg :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...