Henry9 Skrevet 30. april 2007 Skrevet 30. april 2007 GTA 4 ( Grand Theft Auto IV ) : Nico drar til New York City på oppfordring fra sin fetter Roman, Roman sier at han lever i et luksus liv med sexy jenter og deilig biler. Roman fungerer som din eneste kontakt inntil du klarer å stå på egne ben. Du skal nå stå friere til å ta egne telefoner, sette opp møter og legge dine egne planer. ikke som før da du bare dro bestemt til en fyr. Det er sikkert flere elementer i spillet som gir spillerne større handlefrihet, men dette er foreløpig ukjent. Det vil være motorsykkler, biler og det vil være helikopter, desverre er Andre fly borte, men dette kan diskuteres får byen er mindre en den i Gta san andreas.. det er egetlig gjort fordi du kun har en by å forholde deg til og for å gi spillet en ekstra følelse av realisme. det kommer flerspillermodus denne gangen da, men det kommer ikke noe massivt multiplayer online rollespill utgavene til PS3 og Xbox 360 se helt like ut grafisk, og lastetider skal være en sagablott etter at spillet er i gang. Det er en ny måte å ta biler på, vinduet på bilen ble knust for å komme seg inn i bilen. Dette er mye mer realistisk, så ikke alle biler bare skal være opene hele tiden selv om noen er låst en gang i blant, det ska også gå å klatre opp lysestolper. Jeg har også hørt at bilene skal taklet hull og ujevnheter i veien. som du hører på filmen, når den rød bilen kjører over en sånn greie. og det er sjans for gjensyn med figurer fra tidligere spill. heldigvis tilbringer du ikke så mye tid i treningsstudioet som fra GTA san andreas.
Lakus Skrevet 30. april 2007 Skrevet 30. april 2007 Quote fra TST i din andre tråd om akkurat det samme (nesten) idet den ble stengt.. Det finnes allerede flere tråder om GTA IV. Bruk noen av dem i steden Du tok ikke hintet?
Henry9 Skrevet 1. mai 2007 Forfatter Skrevet 1. mai 2007 Sorry da Men jeg finner ingen jeg egentlig :S Som er greie... Men du trenger da ikke Skrive "Du tok ikke hintet du?" hehe... Nei seff, tok jeg ikke hinte! Men er det noen som veit noe mer? en dette? å du, øhhh.. LAKUS, atte, nei jeg glemte det jeg skulle srive ! Nå husker jeg det, Det gjør vel ikke noe at det er 1 flere sånn "FAkta" om spille da ! Kanskje ikke alt er likt da vøttu
Henry9 Skrevet 1. mai 2007 Forfatter Skrevet 1. mai 2007 Sider: http://www.gta4.net/news/3864/game-informe...answers-are-in/ Artikkel: http://gamer.no/nyhet/ps3/nytt_om_grand_theft_auto_iv/38284 Forumtråd: http://forum.gamer.no/index.php?showtopic=746911 http://www.nettavisen.no/spillmagasinet/article965631.ece
Anbefalte innlegg