Gå til innhold

baggy joggebukser? hvor får man kjøpt


Anbefalte innlegg

Skrevet

har lyst på noen baggy joggebukser, ikke dem som man får kjøpt på g-sport og sånna steder men litt mere hiphop stil hvis dere skjønner..

 

ganske store joggebukser i bomull.

 

hvor får man kjøpt slike?

kansje noen veit om noen nettsteder eller noe?

 

håper på svar

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg kjøper joggebukser på dressmann, og syns de er veldig gode. de er ikke sånne som på sportsforetninger med strikk i bena, så ser jo litt baggy ut. også kan du jo kjøpe xxl ;)

 

Hiphopstil er det vel kanskje ikke men, er ikke helt sikker på hva som ligger i det. hadde vært fint om du har ett bilde av hva du ønsker deg.

Skrevet (endret)

Jeg har et par Nike Lebron James-joggebukser. Mener å huske at de er kjøpt på en eller annen Nike Concept store, skal være mulig å oppdrive her til lands.

 

De er laget til å ha utenpå f.eks basketballdrakter, og er ekstremt baggy. Utrolig behagelige også.

 

Lurer på om det ikke er disse.

Endret av edds
Skrevet

Du finner veldig billige på nettbutikker. Har en som kosta ca 100 en grå med strikk nederst på beina. Billig og greit. Bare gå sammen med noen venner, så slipper du å tape på frakten ;)

Skrevet
Nå vet jeg ikke hvor du bor men i bergen har du Tufa, bak Xhibition. Der har de veldig baggy joggebukser.

8470745[/snapback]

 

Stemmer i her.. De har dog merkeklær, ergo de er dyre. Men hvis du sammenligner med samme bukser ifra Stress, så er det ikke dyrt

 

Joggebukse Tufa = 800 kr

Joggebukse Stress = 1200kr

 

Men dette er i Bergen som sagt..

Skrevet
Finner ingen joggebukser hos stress.no jeg i alle fall!

Mulig jeg ikke leter godt nok men.

8485130[/snapback]

Kan godt hende at de ikke har de på nettsiden, men de har ihvertfall hatt i butikken.

Skrevet

Nike har jo den fine hip-hop joggebuksa.. gotta love it.. men siden jeg kjøpte min på intersport for 2 år siden har jeg bare sett nyere modeller med store nike-logoer på.. stygt.. men den er kjempe god! og finner jeg ne lik en til, så skal jeg ha den..

Skrevet

HER har de joggebukser i farge sort, blå og grå til 89,- i strl opptil XXXL.

Vil du f.eks ha XXXXXXXXL så må du betale nesten 200,-

Men tro meg, XXXL er stort nok.

  • 2 år senere...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...