Cryovat Skrevet 4. april 2007 Skrevet 4. april 2007 (endret) Kom for en stund tilbake ut en japansk flashdemo av Phoenix Wright, nå har noen fans oversatt det til engelsk. http://gs4.isamedia.org/play.html Alltid vært nyskjerrig på spillet men aldri hatt en DS. Er du som meg er det en flott mulighet til å se hva du har gått glipp av. Edit: Advarsel, jeg foregrep egentlig begivenhetene litt med å poste dette. Ble overlykkelig da jeg så det, og postet dette uten å ha gjort mer enn å sjekke at det funket. Det er visstnok oversatt, men langt fra komplett. Dialogen blir til "????" etter noen minutter, og med tanke på gameplayet taper det seg ganske mye da. Gir iallefall et lite innblikk i spillet... Endret 4. april 2007 av Cryovat
vict0r Skrevet 4. april 2007 Skrevet 4. april 2007 Argharghargh!! Hva er dette?! Jeg har sittet i kanskje 15 min og hørt *bipbipbipbipbip* og sett på cutscenes med japansk tekst.. Hva er dette?
Exclusive Skrevet 4. april 2007 Skrevet 4. april 2007 Argharghargh!! Hva er dette?! Jeg har sittet i kanskje 15 min og hørt *bipbipbipbipbip* og sett på cutscenes med japansk tekst.. Hva er dette? 8311479[/snapback] Det er spillet. Nesten hele spillet går ut på og prate med masse folk. Men det er gøy forde.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå