Bredoc Skrevet 2. april 2007 Skrevet 2. april 2007 (endret) Min første tråd i wow forumet, ikke dårlig etter over et års aktivitet. :!: Føler at det er litt liten aktivitet i guild og klan forumet. Slenger inn en link til posten min der. Vi rekruterer. Endless Dream Vår hjemmeside. Vi får se hvordan det går nå da. God Påske alle sammen. Endret 2. april 2007 av Darkrevan
Kiruk Skrevet 2. april 2007 Skrevet 2. april 2007 Synd det er Alliance, eller så skulle jeg vurdert en PCT. Lykke til uansett
bandreas Skrevet 2. april 2007 Skrevet 2. april 2007 Samme her, men alliance er huff og fysj Off Topic: Skift bakgrunnen"bildet" på hjemmesiden deres, føler jeg pådrar meg eplepsi bare av å se på den! Enkelt = best!
Bredoc Skrevet 3. april 2007 Forfatter Skrevet 3. april 2007 Takk for tilbakemelding. Hehe spilte en Horde warrior tidligere. Ble nesten 100 dager på han. Rerolla Alliance fordi jeg ble lei av Horde. Har bytta ut bakgrunnen på siden, hvordan ser det ut nå?
akristina92 Skrevet 3. april 2007 Skrevet 3. april 2007 (endret) Ser flott ut! Må si jeg er ufattelig fristet til å migrere min paladin (foreløpig 31, men på god vei oppover) til Moonglade nå, men er fryktelig redd for at jeg skal mislike RP . Gidder du fortelle litt om hvordan det er, Darkrevan? Må man legge mye vekt på RPing eller er det greit å bare prate med folk på en høflig og nokså vanlig måte? Sorry for off-topic, men må bare få oppklart det. Endret 3. april 2007 av Flaringo
Bredoc Skrevet 3. april 2007 Forfatter Skrevet 3. april 2007 (endret) Hei Flaringo. Det er ingen tvang til å gjøre RP. Faktisk er det ingen i guilden vår som gjør noe form for det. Kan høres rart ut at vi spiller på en RP server da kanskje. Grunnen til det er at jeg hadde inntrykk av at folk på slike servere oppførte seg mere voksent. Noe som faktisk stemmer godt. Eneste man må huske på er å respektere dem som spiller RP. Det er enkelt, bare ikke løp rundt å si lol, omg etc. i say. Partychatten vår og guildchatten er helt ooc bare prat som du vil. Som du selv skriver er du høflig og oppfører deg bra går det helt fint. Endret 3. april 2007 av Darkrevan
Lycantrophe Skrevet 3. april 2007 Skrevet 3. april 2007 Og når det kommer til RP utenfor guilden så er det enkelt: Hold deg til ting som skjer i Azeroth/Outlands, og husk at du ikke nødvendigvis vet hvem Varimathras er (Kan jo hende du mistet historietimer som barn).
Bredoc Skrevet 25. april 2007 Forfatter Skrevet 25. april 2007 Kanskje litt feil å bumpe sin egen tråd, men vi trenger fortsatt flere. Ser det er noen nye forumbrukere her nå så trenger noen guild, velkommen til oss.
Xeenon_ Skrevet 25. april 2007 Skrevet 25. april 2007 Har en draenei paladin som jeg spiller litt på, men holder meg for det meste på horde-siden på Moonglade. Får se hva tiden bringer.
Bredoc Skrevet 10. mai 2007 Forfatter Skrevet 10. mai 2007 Bumper igjen. Hadde fortsatt vært gøy med flere spillere. To spillere fra forumet er med i guilden, resten er noen RL venner og nye spillere som har startet på serveren. 90% Norsk guild + noen svensker.
DisplayName123 Skrevet 10. mai 2007 Skrevet 10. mai 2007 (endret) Kanskje jeg skulle starte der. Er litt lei av lol'ere og sånt, så RP-server hadde passet fint. Sier ifra om jeg starter. Edit: Bare en ting; er det mye nedetid, lag osv? Endret 10. mai 2007 av Inxs
Bredoc Skrevet 10. mai 2007 Forfatter Skrevet 10. mai 2007 Hei. Det er ingen køer og helt lagfritt. To ganger har jeg opplevd lag og det har skyldes Telia routingen. Fantastisk bra realm som er tidlig oppe etter maintance, og med lite problemer. Velkommen skal du være om du velger oss.
DisplayName123 Skrevet 10. mai 2007 Skrevet 10. mai 2007 Da har jeg laget en Human Rogue. Heter Lycus.
Kuldesjokk Skrevet 10. mai 2007 Skrevet 10. mai 2007 Mange norske vi snakker om her? Spiller selv på Earthen Ring (rp), men savner litt dette med nordmenn
Bredoc Skrevet 10. mai 2007 Forfatter Skrevet 10. mai 2007 Mange norske vi snakker om her?Spiller selv på Earthen Ring (rp), men savner litt dette med nordmenn 8580169[/snapback] Vi er nå 14 stykker fra Norge i alle levler. Noen er mer aktive enn andre. Gjennomsnittlig er vi mellom 6 til 8 pålogget mellom 1600-2300 som er Norske. Bjohansen fra forumet joinet i går. Inxs i dag. Zenzen er også med, men har tatt en pause fra spillet. Mulig han kommer tilbake senere. Vil påstå at vi er en hyggelig gjeng.
Kuldesjokk Skrevet 10. mai 2007 Skrevet 10. mai 2007 Pratsom også? Var en stund med i den norske guilden på Earthen Ring... Ikke akkurat livlige de der.... En sjelden gang bare lvl 50 requirement hadde de også.
Bredoc Skrevet 10. mai 2007 Forfatter Skrevet 10. mai 2007 Jada, det blir prata masse tull hehe. :!: Jeg har valgt å ikke ha noen requirements på level. Viktgs for meg er at spilleren oppfører seg og trives med oss andre. Uansett hvordan man vrir og vender på ting er det bedre med en level 5 i guilden som er hyggelig og aktiv, enn en high lvl som oppfører seg som en tulling. Ville heller ha bygd på spilleren som er en grei kar. Endgame kommer vi alle til uansett. Selv om det tar lengre tid gjør det meg fint lite.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå