Gå til innhold
Trenger du skole- eller leksehjelp? Still spørsmål her ×

Jeg har mistet passord og brukernavn til Vigo...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. For en god stund tilbake fikk jeg tildelt en konvolutt med passord og brukernavn til Vigo for å søke skole. Jeg blei idag påmint om at idag er siste søkedag, og har siden det febrilsk lett etter konvolutten. Men den finner jeg ikke.

 

Hva skal jeg gjøre? :no:

Videoannonse
Annonse
Gjest medlem-105082
Skrevet (endret)

Ja, du kan snakke med han imorgen. Søknadsfristen går ut 1. Mars kl. 23.59

Endret av medlem-105082
Skrevet

På skolen min så har rådgivern liste over alle brukernavenene og passordene til elevene. Gå til rådgivern, han har den garantert. :)

Skrevet

Litt OT, men jeg prøver meg allikevel. Hvis jeg har søkt meg inn på den samme linja, men på tre forskjellige steder; gjelder det som tre valg da?

Gjest medlem-105082
Skrevet

Det tror jeg ikke. Våres lærere og rådgiver på skolen, sier at det ikke telles som tre valg. Altså man må ha tre forskjellige linjer. Kan godt være det er de som har røkt noe rart, men de sier så.

 

Men er litt usikkert fordeom, noen som vet helt sikkert?

Skrevet

Nei, det blir ikke telt som ter valg! Linjene er valgene, mens skolene kun er ønsket om hvor du vil være! Du kan velge så mange skolen du vil, men kun tre forskjellige linjer!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...