Gå til innhold

Bør jeg skaffe Gothic 2?


Gjest Slettet-U4NJ3Omm

Anbefalte innlegg

Gjest Slettet-U4NJ3Omm
Skrevet

Hei.

Det har seg sånn at jeg skaffa meg Gothic 3, men så kunne selvfølgelig ikke pcn kjøre det skikkelig. Det jeg så av Gothic 3 var jo dritkult, så jeg lurer på om det er verdt å skaffe seg Gothic 2, og om dette er noe bra? Da tenker jeg ikke på grafikk osv. Bare gameplay :)

 

Takk for svar ;)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gameplay i Gothic 2 er veldig bra og anbefales på det sterkeste om du liker gothic serien. Masse spennende ting og tang du kan løpe rundt å gjøre. Meg og mine fantastiske overtalingsevner sier kjøp det! Du vil sikkert ikke bli skuffet. :)

Gjest Slettet-U4NJ3Omm
Skrevet

Aah! Nå kan jeg ikke stå imot! Er vel bare å løpe til nærmeste butikk da :)

Gjest Slettet-U4NJ3Omm
Skrevet (endret)

du får vel tak i det her?

 

Edit: Når jeg ser nærmere etter så ser jeg at det bare er tysk versjon?

Det er jo Gold Edition da, men da får du med originalen og.

Endret av Slettet-U4NJ3Omm
Skrevet

Jeg bestilte faktisk Gothic 2 Gold Edition fra Amazon.com (direktelink) nå nylig (har G2 originalt - men har aldri hatt expansion-pack'en originalt før :blush: ). Koster $14,99, noe som blir ca. 90kr (+ frakt). Totalt ble vel hele greia å koste 140kr med frakten og alt. Engelsk versjon, selvsagt. :)

  • 1 måned senere...
Skrevet
Ingen gal pris det.

Sånn liiitt ot: er det INGEN plasser man kan få kjøpt G3 CE ? :S må ha den

8033061[/snapback]

 

 

Hva er Gothic 3 CE, jeg vet hva G3 er men hva er CE?

Skrevet
Gothic 3 Collectors Edition var det jeg tenkte på.

8448813[/snapback]

 

 

Hva er forskjellen på på Gothic 3 og Gothic 3 CE?

Skrevet

Gothic 3: Du får spillet

 

Gothic 3 CE: Du får kart, smykke, musikken til spillet, spillet (duh :p), Art book og en making of dvd.

 

Har seff CE :D

Skrevet

Vetsje, vanskelig er det no. Har sett på de vanlige internett sidene uten mye hell. Kan jo hende det er noen butikker som har det / kan bestille inn igjen?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...