Gå til innhold
Trenger du skole- eller leksehjelp? Still spørsmål her ×

norskstil (trenger retting)


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei!

 

Jeg er ikke ferdig med novella enda, men trenger noen som kan se over den. Tar gjerne i mot tips og råd.

 

Tanken i novellen er at personen i novella har blitt en mann. Alle tror liksom at det blir en stor overgang, men han merker ingenting. Alt er som vanlig.

 

Takk på forhånd :)

 

Takker for all hjelpen jeg har fått:)

Fjerner stilen nå:p

Endret av edvinalex007
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Bare et tips. Ikke lurt å legge ut stiler som du skal levere på skolen, siden lærerne vil finne frem til stilen på nettet. Kan bli vanskelig å bevise at det er din foran en skikkelig trangsynt lærer.

Skrevet

du starter litt for mange setninger med jeg, og noen overflødige ord (feks "vender nesa mi mot toalettet", der trenger du ikke å ha med mi ;) ellers ganske bra, mange spennende sanseinntrykk :)

Skrevet

Er ikke lurt å skrive så mye om stilen jeg, helst så lite som mulig. PM er jo en grei ting å ta slike ting på om noen skulle melde interesse for å rette.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...