tmg Skrevet 1. januar 2007 Skrevet 1. januar 2007 Jeg har en 51 shaman nå og ønsker råd på lvlebuild. Er nå 0/51/1 Har dual wield med ganske bra gear ettersom jeg var 49 twink. Det jeg lurer på er om det kanskje er bedre å gå litt i elemental, evt. full hvis det er bra, men det tviler jeg på. Feks. 21 i element for 100% crit bonus på spell og resten i enhance, så langt 21/21/0 Fordi nå er jeg avhengig av å få WF procs for å drepe effektivt, det funker greit men hvis jeg slenger på på et ekstra shock så går det en del fortere, og ettersom jeg bare har crit/stam/AP gear blir det fort tynt med mana hvis jeg shocker for mye, vanligvis er det Stormstrike, earthshock, hvit dmg, evt. en ekstra stormstrike hvis jeg ikke får noen WF procs eller ikke critter noe særlig. Flere shocks eller åpne med Lightning bolt brenner så mye mana og da må jeg reste mye mer pga lav mana pool. Vil da å gå mer mana, ikke bry seg så mye om crit chance og slenge på et skjold være bedre for grinding og utnytte elemental mer være bedre for lvling, eller er crit/stam/str gear med DW og et stort håp om å at WF skal procce beste måten å lvle på?
zypher_ut Skrevet 1. januar 2007 Skrevet 1. januar 2007 Hold deg til enhancement til lvling. Du trenger ikke shocks med mindre du trenger å drepe noe FORT (pvp, elites, etc). Det blir mye mer effektivt å bare bruke Stormstrike og Shamanistic Rage. Jeg pleier ikke å bruke lightning shield heller. Trikset er å slenge opp strength og agi totems (så får du massiv ap når du critter), og så pulle mobs tilbake dit, så får du utnyttet hele tiden på totemen. Bruk Shamanistic Rage når du kommer under halv mana, den har jo så kort cooldown. Trinketen fra class questen (lvl 50) hjelper også veldig når du grinder.
tmg Skrevet 1. januar 2007 Forfatter Skrevet 1. januar 2007 Det er så latterlig kjedelig å grinde med SS, Earth shock og så la autoattack gå... Når jeg bruker et ekstra shock dør mobben mye fortere, så tenker at å utnytte caster delen litt mer ved å la crit chancen falle litt og få mer mana så jeg kan putte inn et par ekstra spells og drepe litt fortere uten å måtte reste så alt for mye
chokke Skrevet 1. januar 2007 Skrevet 1. januar 2007 52 talent poeng på level 51! Nerf! 7621008[/snapback] the man without brain! RUN!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå