WaaG Skrevet 19. desember 2006 Skrevet 19. desember 2006 kjøpt en pink versjon av ps2 har også kjøpt en H20+ mod chip Er det virkelig noe vits med og chippe den eller er det vanskelig?
EssspeN Skrevet 19. desember 2006 Skrevet 19. desember 2006 kjøpt en pink versjon av ps2 har også kjøpt en H20+ mod chip Er det virkelig noe vits med og chippe den eller er det vanskelig? 7532806[/snapback] 77004 har de minste loddepunktene av alle slim maskiner. De ser slik ut kontra et fyrstikkhode.
cossiemk1 Skrevet 19. desember 2006 Skrevet 19. desember 2006 Dette er ikke noe du gjør selv, med mindre du har ekstremt gode lodde kunnskaper, og BRA utstyr.... Lever tilbake den møkka chipen, og send den til noen som kan det (EssspeN, eller meg feks) og få montert en matrix chip... Og ja, chip er det noe vits i å ha, da kan du spille av ALT
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå