Gå til innhold

Warrior fury Specc


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, antar at Rampage er bugged enda? Fikk omlag 800 attackpower av fullstacket rampage :D Dette var fordi man måtte bruke abilitien to gangen før den begynte å stacke.

 

Personlig liker jeg deflection. Sliter nok med rogues uten :(

Skrevet

Arms er best i pvp pga høyest burst dmg. Pluss at mortal strike gir -50% til healing effects! Du har litt flere triks i fury, som deathwish og imp intercept, men i pvp er det burst som gjelder!

 

Selfølgelig er fury bra i gruppesammenhenger, men det krever mye mer av gearet ditt desverre. Mulig det bllir bedre i TBC da, vi får se!

 

Det dumme med nye arms er at om du tar endless rage så mister du flurry!

Skrevet

Da har jeg slettet masse SMS-spam og kommentarer på skrivefeil, reaksjoner vil bli utført mot de som har postet dette.

 

Ikke kommenter dette innlegget, reaksjoner taes på PM som vanlig :)

Skrevet

Arms ser ut til å levere mer overlevelsesevne enn fury fra og med i morgen, jeg nevner nøkkeltalenter som Second Wind, Blood Frenzy og Iron Will (som nå ligger mer passende i Arms)

 

vi vil alle ha solide problemer med rage og evne til å slå tilbake mot de andre og langt kraftigere buffede klassene, dermed blir talenter som mace spec og endless rage langt viktigere for oss. Jeg våger neste å arguementere med at TUF plutselig ender opp med å være bedre enn det meste av våpen lewt du får i MC f.eks. med mulig unntak av earthshaker som er tuf upgraden og sulfuras hammer'n

 

de av dere som ikke har holdt dere oppdatert på mace spec og second wind vil lide kraftig i pvp de neste månedene til dere finner ut av det. Fury derimot har svakere survivability enn før, og med noen ekstremt ubrukelige end-tier talenter, med hennsyn til PvP, vil nok andelen seriøste pvpere med fury forsvinne, i allefall for øyeblikket og gitt at rampage talentet er blitt fikset.

Skrevet

Nja, hadde nok skipper imp. Heroic Strike. Min erfaring fra beta med bugged Rampage er at du bruker nok rage ved å holde den oppe. 2x 20rage for å få den til å stacke.

Skrevet

Nja, hadde nok skipper imp. Heroic Strike. Min erfaring fra beta med bugged Rampage er at du bruker nok rage ved å holde den oppe. 2x 20rage for å få den til å stacke.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...