Gal_ape Skrevet 17. oktober 2006 Skrevet 17. oktober 2006 Nå har det seg slik at jeg får bredbånd i slutten av november, og da, så vidt jeg vet kommer Burning Crusade ut. Har lenge vurdert å begynne med WoW, og når jeg da først får sjangsen vil jeg ikke bli "snytt" Så det jeg lurte på , er om jeg trenger orginale World Of Warcraft for å spille Burning Crusade, eller om jeg bare trenger å kjøpe BC. Har lett etter svar på wow-europe.com og worldofwarcraft.com men finner ikke stort der. På forhånd takk!
Pilot_ Skrevet 17. oktober 2006 Skrevet 17. oktober 2006 TBC er jo bare en tilleggspakke (expension) til spillet, så uten spillet kommer du nok ikke langt.
Gal_ape Skrevet 17. oktober 2006 Forfatter Skrevet 17. oktober 2006 TBC er jo bare en tilleggspakke (expension) til spillet, så uten spillet kommer du nok ikke langt. 7087341[/snapback] Ooookeey.. Takk skal du ha Hmm.. håper ikke prisen blir altfor stiv på BC siden WoW nå bare koster rundt 250kr
Pilot_ Skrevet 17. oktober 2006 Skrevet 17. oktober 2006 Vanlig TBC-pakker ligger som forhåndsbestillinger for rundt 250-300kr, mens CE som alltid er litt dyrere.
gorber Skrevet 17. oktober 2006 Skrevet 17. oktober 2006 Wow koster nå bare 169,- på en del butikker, deriblant komplett.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå